Wpis z mikrobloga

@lubaxd: Ok. A na jakie schorzenie? Bo ja nawypisywalem o stresie w pracy, problemach ze snem i astmie i teraz obawiam sie zeby mi jakiegos gownianego c-d nie wcisneli. Pan pierwszy raz tak sie leczy? Bo moj to debiut i nie wiem co z tego wyjdzie.
  • Odpowiedz
@ExtraPensja: tak pierwszy, c-d nie wcisną raczej ale może się okazać że też 8%. Ja skarżyłem się właśnie na problemy ze snem które rzeczywiście posiadam więc to chyba nie tędy droga żeby dostać mocniejszą.
  • Odpowiedz
@Piterko: nie liczy się tylko procentowa zawartość thc w suszu, owszem jest to odmiana 1:1 8%, ale działanie potrafi zdziwić i naprawdę można czerpać korzyści z użytkowania tej odmiany, no chyba, że ktoś liczy tylko i wyłącznie na jakąś ostrą p---ę na bani czy coś w tym stylu to faktycznie ta odmiana nie będzie dla niego. Ogółem to ta odmiana naprawdę może zaskoczyć i można ją polecić wszystkim
  • Odpowiedz
@elojf1: Odmiana będzie mieć znaczenie, ale jak ktoś dużo smołczy to ilość thc będzie zbyt niska. Cena i tak już jest spora, a do tego dochodzi recka. Lepiej dostać coś wydajniejszego.
  • Odpowiedz