Wpis z mikrobloga

Na 12 transferów powyżej 100mln euro, 8 to kompletne niewypały, przecież to jest #!$%@? niemożliwe. Zresztą po Balu i Neymarze też spodziewano się dużo więcej, Ronaldo do Juve też szedł głównie po to żeby wygrać LM, ale on liczbami się obronił. Jeszcze Mbappe wypalił, a reszta to nieporozumienia, Felix jeszcze może się ogarnie, bo jego niszczy terrorysta Simeone i czekam aż ktoś go uwolni.
#mecz
sk131 - Na 12 transferów powyżej 100mln euro, 8 to kompletne niewypały, przecież to j...

źródło: comment_1672260665gC87vXutjH1iA0Flsrhvsj.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 11
@sk131 Bale moim zdaniem żadna wtopa, mial okres niesamowitej gry, ważnych bramek i przepchał kilka trofeów Realowi. Koniec miał niestety taki a nie inny, co do reszty się zgadzam
  • Odpowiedz
@KniazZvyrdas: Trzeba było hajs za Neymara wydać XD Jako kibica Bareczki bardzo boli mnie to zestawienie, ale mam nadzieję, że to już przeszłość (a raczej mam taką pewność, bo już nie mają kasy na następne takie transfery XD).
  • Odpowiedz
@Padoks: No tak, dlatego go nie wliczam do reszty porażek, ale myślę, że w Realu spodziewali się po nim więcej, to miał być drugi Ronaldo. Chociaż wkład przy wygraniu kilku LM czy nawet Pucharu Króla gdy obiegł Bartrę miał spory, więc raczej nikt w Madrycie nie żałuje.
  • Odpowiedz
@icelandsoul666: Niemcy mają swoje zasady i nie mogą tyle wydawać, a szkoda, byłoby weselej jakby taki Lipsk też kupił jakiegoś kasztana za taką kwotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@icelandsoul666: Niestety nierealne, ale może Bayern też kiedyś coś #!$%@? (wątpliwe, bo tam rządzą mądrzy ludzie). Już Renato im mocno nie wypalił, ale tam miało być max 80 mln z bonusami chyba, więc wyszło dużo mniej. Borussia mogłaby się szarpnąć w sumie, bo już wydoili kilku frajerów z Anglii i Hiszpanii, jak jeszcze wpadnie 150 mln za Bellinghama to będzie co wydawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gejuszmapkt: Tak, zeszły rok miał nawet udany, najlepszy od transferu, ale to wciąż za mało żeby nie traktować tego transferu w kategoriach wtopy. Beton betonem, ale kontuzje były ważniejsze w tym przypadku, prawie w ogóle go nie było przez te 5 lat.
  • Odpowiedz
@sk131:
No ale kontuzje to wypadkowa fatalnych trenerow, ktorzy nie przygotowywali go pod jego gre/dynamike. Chuop robi mnostwo sprintow i powinien byl dostosowac pod to treningi, a w barcelonie pracuja amatorzy
  • Odpowiedz
@sk131:
Dal mnie juz od dawna cos bylo nie tak, zawodnicy Barcelony zawsze biegali 2 tempa wolniej niz rywale XD Najbardziej to bylo widac przeciwko Bayernowi, ktory fizycznie niszczyl rywali
  • Odpowiedz
@gejuszmapkt: Ja jedyne co pamiętam, to że już nie mogłem patrzeć na to XD ale największy kryzys miałem po rewanżu z Liverpoolem, jeszcze następnego dnia miałem pierwszy dzień w pracy i byłem taki #!$%@?, stwierdziłem, że kończę z oglądaniem piłki, a dziś znowu oglądam i czekam na kolejne kompromitacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sk131:
eee tam, z tym LFC to w pierwszym meczu byl megafart po golach z obcierka i zmarnowanych setkach Salaha, gdzie moglo rownie dobrze skonczyc sie remisem. Zreszta po kilku minutach rewanzu na Anfield juz bylo widac, ze Barcelona wyszla obsrana i tragicznie sie to skonczy xd
  • Odpowiedz
@gejuszmapkt: Mimo wszystko, Liverpool w rewanżu musiał odrabiać wynik 3:0, grali bez największych gwiazd z przodu i Barca nie miała prawa tego nie dowieźć, jeszcze ten rożny Arnolda... Do dziś mi się śni XD Zresztą w pierwszym meczu może i Liverpool miał jakieś okazje, ale Dembele też miał przy wyniku 3:0 i jakby strzelił chociaż na 4, to może już nie dałoby się odrobić.

Dalej nie mogę tego przeboleć, bo liga
  • Odpowiedz
@sk131:
Valverde #!$%@?, wystawił ciecia Coutinho, gdy trzeba było bronić wyniku. Chociaż Alba tez byl caly obsrany, 1. gol to kwintesencja jegobslabej psychy xd typ w niegroznej sytuacji oddaje pilke pod nogi rywala ... i ten bezjajeczny Rakitic xd

Co do Dembelego i jego pilki na 4:0 " to by nic nie dalo" xD . Lfc by sieknal 10 goli tamtego wieczora, jesli zaszlaby potrzeba xd
  • Odpowiedz
@gejuszmapkt: Pewnie masz rację, że ta drużyna bez jaj straciłaby tyle goli, ile by było trzeba XD no nic, może uda się za jakiś czas zbudować drużyna, która będzie mogła znowu myśleć o wygraniu LM, ale powoli zaczynam wątpić w projekt Xaviego, np. po przeczytaniu, że namawia Busquetsa do przedłużenia kontraktu..

Nie zgodzę się natomiast, że trzeba było bronić wyniku, trzeba było grać swoje jak w pierwszym meczu. Chociaż z dwojga
  • Odpowiedz