Wpis z mikrobloga

Po dzisiaj przestałem ufać kobietom. Umówiłem się dzisiaj ze swoją byłą z którą byłem pare lat temu w związku,
na spotkaniu wspominała co jakiś czas nasze intymne momenty, była zaciekawiona tym co u mnie ogólnie widać było u niej jeszcze emocje mimo upływu czasu.
W którymś momencie zwróciła uwage na pierścienie które nosze, zażartowałem że znalazłem dwie żony. Później ja
coś powiedziałem o jej kolczykach na co ona, że od chłopaka dostała. Ja to potraktowałem jako żart, odblokowała telefon
a tam na tapecie zdjęcie z chłopem, tylko się zapytałem ile są razem - pół roku.
Zamurowało mnie powiedziałem, że muszę
lecieć. Powiedziała, że mnie odprowadzi. Wolałem wrócić samemu ale no.. ogólnie bym się tego po niej nie spodziewał bo to była taka typowa
słodka szara mycha.

Parę tygodni temu spotkałem się ze starszą zajebistą laską, po spotkaniu wysyłała mi softy ogólnie wszystko zmierzało w fajnym kierunku. Po paru dniach
powiedziała, że jej mąż od początku przeglądał jej wiadomości, że wyszła drama, że nie możemy się spotykać. Ja szokXD okazało się, że mało tego że ma męża
to mają dom i dziecko. Usunęła konto na insta, napisała do mnie jej siostra żebym dał swój nr to przekaże tej lasce - zatkało mnie #!$%@? ta upartość
powiedziałem, że źle się z tym czuje i no nie widzę tego. Po odmowie zaczeła nalegać żebyśmy jednak się spotykali.
Czaicie, laska była w stanie poświęcić wieloletnie małżeństwo dom przyszłość dzieciaka dla typa
którego raz widziała na oczy.

Jakiś czas temu robiłem sesje zdjęciową dla jednej laski, erotyczną. Na sesji komplementowała, chciała żebym jej pomógł przy zapinaniu stanika, przytrzymał jak się ubiera.
Ogólnie atmosfera gęsta. Dla kogo miały być zdjęcia już się pewnie domyślacie, chłopak był nieszczególnie zadowolony podobno. Później zagajała o jakąś sesje przy kawie.

Z miesiąc temu też spotkałem się pare razy z jedną dziewczyną ze starej szkoły, komplementy jakieś podteksty jak się później okazało też ma chłopaka z którym jest od dawna.

Było jeszcze parę sytuacji ale podobnych jak tak wyżej więc już nic ciekawego raczej.

#!$%@?ło mi to łeb, byłem w związku przez dwa lata który skończyłęm parę miesięcy temu
więc żyłem w takiej iluzji że coś takiego to naprawde rzadko spotykane, bo przed
związkiem nie miałem aż takich akcji. Jakbym się dowiedział chociażby, że laska z którą jestem pisze ze swoim byłem z miejsca bym kopnął w dupe bez skrupułów.

#zwiazki #zdrada #seks #blackpill #logikarozowychpaskow
  • 23
@SipaXtra: Ostatnio laska po seksie powiedziała mi że by chciała zobaczyć jak bzykam przy niej inną i że ogólnie chciałaby mieć swojego żigolaka chociaż niby nic nie sugerowała to tak to odebrałem. To drugie mnie obrzydziło. Dopiero dostanie takiej "propozycji" uświadomiło mi jak bardzo jest to poniżające na swój sposóbXD