Wpis z mikrobloga

Tldr:


Swoją drogą to śmieszne jak można komuś niszczyć biznes posługując się wykopem, tylko i wyłącznie na podstawie słowa jednej strony, już mu ktoś wyjaśniał, że moonrock ma w sobie żywice.

Dawno tak autystycznego łba jak ty @bizonsky nie widziałem, nawet na filmiku po głosie słychać z kim mamy doczynienia.

A do was wykopki co wystawiają negatywy, tylko na podstawie relacji jednej strony to się zastanówcie, bo może być też tak kiedyś, że to wy "obrazicie czyjś autyzm" czymkolwiek i ta osoba naśle na wasz biznes zgraję autystów i będziecie nękani.

Typ ma konflikt ze sprzedawcą i powinni to między sobą załatwiać. Niszczenie komuś biznesu za pomocą wykopu, tym bardziej w sytuacji gdy jest słowo przeciwko słowu nie jest w porządku.

Link do ostatniego wpisu
Link do znaleziska
Filmik autysty:

#afera #bekazpodludzi #wykopjointclub #autyzm #cbd #wykopefekt
KondominiumKatoSocjalistyczne - Tldr:
SPOILER

Swoją drogą to śmieszne jak można k...
  • 22
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne: Chlop moze ostatnie 5 dych wydal na topy i sie #!$%@? zwyczajnie che che. Beka z niego! Dilerzy nie raz jakies gowno wcisneli, ktore nawet nie klepalo to sie #!$%@? na nich i sie zjaralo no bo co innego zrobic? Typa ponioslo troche, naogladal sie afer z uokikiem i mysli ze klient ma zawsze racje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KondominiumKatoSocjalistyczne: nie wiem jak to oryginalnie wyglądało po otwarciu ale na filmiku to jakaś #!$%@? a nie moonrock XD żeby nie było, sam nie miałem przyjemności próbować ale jak w sklepach oglądałem to wyglądało raczej jak to że zdjęcia co Mirek wyżej wstawił, to na filmiku wygląda jak niedosuszone gówno¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Fragment z jego wpisu:

W domu po otworzeniu słoiczka okazalo się przy próbie pokruszenia czegoś co wyglądało jak zbity top, że zioła jest tak mało nie ze względu na skrystalizowane zbite CBD a przez to, że ta mała ilość zioła (jeszcze z łodygą w środku) oblana jest bodajże olejkiem. Mniemam tak, ponieważ na opakowaniu nie ma ani słowa o składzie za wyjątkiem zawartości CBD i informacji o certyfikacie, a zioło to jedna
  • Odpowiedz
ale co jest złego w napisaniu opinii? Nie znam się na tym, ale z tego co widzę sprzedali mu szajs, a on się tym podzielił


@tomszczyk: wrzucał ich Google reviews sugerując mirasom by wrzucali tam swoje opinie, to on jedynie stwierdził że sprzedawcą sprzedał mu nie to co on chciał (mimo że wcześniej mu pozwolili powąchać produkt)i to jest jedynie jego wersja i ludzie z wykopu nie powinni na tej podstawie
  • Odpowiedz