Wpis z mikrobloga

Trochę mnie piecze dupa o to, że ktoś z takimi zasięgami, wiedzą i doświadczeniem operatorskim robi taki gówno kontent, jak omawianie samych największych premier, czy innych masowych hitów netflixa albo już w ogóle takiego leniwego i nieoryginalnego kontentu, jak "co jest nie tak z...". Smutne to po prostu, że ktoś z jakimś zapleczem w branży i potencjałem pokazuje jakieś filmy, które każdy zna i dodaje do nich ciekawostki, które każdy zna. Gdyby mu nie brakowało ambicji, to by mógł serio jakoś zaciekawić większe grono odbiorców sztuką filmową i zainteresować ich ważnymi filmami w historii kinematografii, zamiast omawiać jakieś papki od netflixa, gdzie istnieje pełno podobnych materiałów.

Zamiast tego polecam serio przemyślany i ciekawszy kontent z dogłębną analizą filmów - Skazany na film albo nawet CineFix, którzy w swoich pozornie prostych rankingach zawierają więcej treści i przedstawiają swoim widzom mniej znane perełki tłumacząc przy okazji dlaczego i jak to działa.
#film #youtube #kultura #zalesie #przemyslenia #oswiadczeniezdupy
Pobierz Mar3czek - Trochę mnie piecze dupa o to, że ktoś z takimi zasięgami, wiedzą i doświad...
źródło: comment_16722415347ijinuRq2ezuJKuZNvVllL.jpg
  • 10
@Mar3czek jest popyt, jest podaż. A jak myślisz dlaczego robi akurat taki kontent? Bo to się klika i daje mu pieniądze. Nie jeden YouTubowy twórca próbuje robić coś ambitnego tylko po to żeby dostać plaskacza od widzów i 1/10 normalnej oglądalności.