Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Futerix: wieje ale nie jest to uporczywy wiatrz woda w oceanie cieplejsza niż w basenie w mieszkaniu. Cały czas 25 stopni w cieniu, wiadomo z rana i wieczorem mniej. Od 3 dni chodzę tylko i wyłącznie w krótkich spodniach i bluzce, dzień noc nie ważne jest spoko.
Plażę piękne jak z obrazka, turystów dosyć mało, nie wyobrażam sobie co tu musi się dziać w sezonie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@saycool: na kanarach już byłem 2x. Fajniej, ciepłej, lepsze plaże, dużo taniej, jedzenie to same ryby pozostałe mięso jest sprowadzane.
Taniej jest na mieście niż kupować samemu spożywke.
Trochę kurortowo widać, że cała gospodarka wyspy to turystyka. Ale jak nie lubię turystycznych miejsc to w porządku jest bardzo. No i nie ma zbytnio atrakcji, chodzenie na plażę, czikera, drinki. Dobra odskocznia od siedzenia w zimowe wieczory w domu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@saycool: bezpośredni lot czarterem od enterair. Jak Lubisz atrakcję - kanary, jak chcesz czilować na plaży - wyspa sal.
Na reszcie nie byłem to nie wiem, chcieliśmy na Santa Antao albo Fogo ale przez 2 tyg loty się nie zagrały.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oink_oink: bezpiecznie, wszystko chyba sprwoawadzaja z Portugalii
Chodzą murzyny i proponują jaranie i twarde narkotyki ale nie są w ogóle nachalni, powiesz nie i sobie idą.
Na głównym deptaku ciągle chodzi policja