Wpis z mikrobloga

Kupiłem ekspres do kawy Melitta Passione i po 10 dniach użytkowania zaczął świrować. Pacjent pobiera kawę z podajnika do mielenia, ale nie wlewa jej do podstawionego kubka. Z dyszy leci po kilka kropelek i tyle. Wyjąłem układ parzący kawę i umyłem wedle instrukcji, następnie zrobiłem płukanie urządzenia i jako tako ruszył wczoraj wieczorem. Dziś rano znów powtórka z rozrywki i nie idzie zrobić żadnej kawy. Twardość wody dopasowałem względem wskazań z papierka lakmusowego, który był w zestawie. Jakieś pomysły, gdzie może leżeć przyczyna i co jeszcze mogę zrobić, żeby ekspres ruszył? #!$%@? się na myśl, że po ledwo 2 tygodniach będę go oddawał do reklamacji.

#ekspresdokawy #melitta
  • 7
@klintoniusz: ahha ten sam przypadek miałem stary, ten sam ekspres. Oddałem do naprawy, myślałem ze wymienia na nowy ale pojechał pod Warszawę i zmienili mu soft. Teraz totalnie inaczej działa, robi cieplejsza kawę, woda która czyści tez jest bardzo ciepła (wrzątek), po prostu inaczej działa. Oddawałem na rękojmie i najlepsze ze jak po 2 tyg dali znać z EuroRTV ze jej nie uznali okazało się że zostało to wymienione przez informacje