Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakiś czas temu posprzeczaliśmy się i nastąpiły ciche dni. W międzyczasie zmarł mój brat i przed świętami odbył się pogrzeb. Informowałam o tym niebieskiego i wiecie co? Nawet nie zapytał od tamtego czasu jak się czuję, próbowałam się z nim kontaktować, ale nie był zbyt rozmowny. Związek 4 letni, nie mieszkaliśmy ze sobą. Jakby mi ktoś napluł w mordę, nigdy nie czułam się bardziej samotnie. Przepłakałam całe święta, które wcześniej planowaliśmy spędzić razem.

Ta historia nie ma puenty. Chciałam się wygadać. Dzięki.

#samotnosc #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63ac32736ee95d57c223c464
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 31
@Filipiak20 #!$%@? głupoty. Czasem życie różnie się układa. Ja jestem z partnerką ponad 7 lat, wychowujemy razem dziecko, doskonale nam się układa, a ze sobą nie mieszkamy. To, że Ty masz jakieś wyobrażenie idealnego związku, nie oznacza, że wszyscy takie mają.
@Filipiak20 #!$%@? głupoty. Czasem życie różnie się układa. Ja jestem z partnerką ponad 7 lat, wychowujemy razem dziecko, doskonale nam się układa, a ze sobą nie mieszkamy. To, że Ty masz jakieś wyobrażenie idealnego związku, nie oznacza, że wszyscy takie mają.

@kiszczak Mieszkać w jednym miejscu wychowując razem dziecko - nietypowe wyobrażenia idealnego związku.