Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakiś czas temu posprzeczaliśmy się i nastąpiły ciche dni. W międzyczasie zmarł mój brat i przed świętami odbył się pogrzeb. Informowałam o tym niebieskiego i wiecie co? Nawet nie zapytał od tamtego czasu jak się czuję, próbowałam się z nim kontaktować, ale nie był zbyt rozmowny. Związek 4 letni, nie mieszkaliśmy ze sobą. Jakby mi ktoś napluł w mordę, nigdy nie czułam się bardziej samotnie. Przepłakałam całe święta, które wcześniej planowaliśmy spędzić razem.

Ta historia nie ma puenty. Chciałam się wygadać. Dzięki.

#samotnosc #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63ac32736ee95d57c223c464
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 31
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jestem ciekaw o co ta sprzeczka był? żeby nie okazało się że o twoją zdradę,
kobiety lubią swoje zachowania wybielać. Jeżeli faktycznie była o błahostkę, to dziwne zachowanie gościa, tak jakby miał cię gdzieś. Ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że to zwykła kłótnia była.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak sie bawicie w ciche dni to zawsze ktoś moze dostac rykoszetem. Ciche dni to oznaka braku dojrzalosci emocjonalnej wiec tym bardziej niech cie nie dziwi ze nie interesuja go twoje emocje.
Facet jest ci potrzebny tylko jak ci jest zle i sama sobie nie dajesz rady.

Prawda jest taka ze gdyby nie sytuacja ze smiercia brata to w tych cichych dniach nadal nie widzialabys nic zlego.
  • Odpowiedz