Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sebb521: Zerknij na coś od Amica, w Amice masz wymienne łożyska co w przypadku innych producentów to jest niewymienialne, ale to już od ciebie zależy wybór producenta
  • Odpowiedz
Zerknij na coś od Amica,


@Pitaq: :D gość się nad topowymi producentami agd zastanawia, a Ty mu z Amicą wyjeżdżasz, masz tupet :)))

w Amice masz wymienne łożyska


@Pitaq: cały problem z AGD od Amica jest taki, że w niej jest wszystko wymienne. Zwykle tuż po upływie gwarancji...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jarek_P: Mam w domu dużo sprzętu z amici i sobie chwalę, zawsze coś taniej można kupić niż przepłacić za "markę" prac będzie tak samo, chyba że op szuka z bluetooth i wifi to już jego sprawa jaka kupi
  • Odpowiedz
@Pitaq: miałem zmywarkę Amica, obecnie mam Siemensa. Za krótko go mam by się upierać przy większej bezawaryjności, ale z całą pewnością mogę się upierać przy dwóch rzeczach:
- Amica była awaryjna jak cholera. Rozsypywały się w niej drobiazgi, ewidentnie na skutek zużycia, niemniej te drobiazgi były bardzo upierdliwe, ostatni zaś z drobiazgów (gówniana spineczka na rurze doprowadzającej wodę do górnej dyszy) spowodował zalanie podłogi w kuchni.
- ergonomia wnętrza w Siemensie
  • Odpowiedz
cały problem z AGD od Amica jest taki, że w niej jest wszystko wymienne. Zwykle tuż po upływie gwarancji...


@Jarek_P: tylko, że w cenie jednego top producenta kupisz 3 amici. Nie wiem czy tyle przeżyją te top sprzęty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w cenie jednego top producenta kupisz 3 amici.


@Ogau: czy ja wiem? Pralka o którą OP pyta w Euro kosztuje niecałe 1800zł. Porównywalnej klasy Amica (gabaryty silnik inverter, ilość bajerów) kosztuje od 1500zł do 1750zł, ciężko dopasować dokładnie podobny model, dlatego biorę pod uwagę kilka. Serio, wolałbym Siemensa.
  • Odpowiedz
ilość bajerów


@Jarek_P: ja myślałem o najtańszej amice. Koniec końców i tak wszyscy używają 40 stopni i 1000 obrotów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serio, wolałbym Siemensa.


@Jarek_P: przy takiej różnicy też brałbym siemensa. Jakbym wybierał pralkę z różową to pewnie też bym taką miał, ale na szczęście byłem wtedy singlem i kupiłem jakieś gówno za 600-700zł. Jeszcze nikt mi nie powiedział, że moje ubrania wyglądają gorzej,
  • Odpowiedz
ja myślałem o najtańszej amice.


@Ogau: ok, zatem jedziemy. Do Euro jedziemy, szukamy pełnogabarytowej pralki ładowanej od frontu, nic więcej mnie nie obchodzi Najtańsza Amica: 1449zł, najtańszy Siemens: 1625zł.
I ciągnąc temat, najtańszy Bosch: 1421zł (taniej od Amicy!). Jeśli cebula mocno, to od Amicy wolałbym już Whirlpoola (najtańszy za 1178zł), a dla wielbicieli jazdy po bandzie w sklepie czeka jeszcze pralka Sharp za 900zł :)
  • Odpowiedz
@Sebb521: dzisiaj wziąłem tego boscha wan2823 za 1625 z rtveuro, zobaczymy jak się będzie sprawował. Chociaż z tego co widzę to ten siemens niewiele droższy
  • Odpowiedz