Wpis z mikrobloga

Typiara wie, że mi się podoba ale powiedziała że nie chce zaczynać z nikim z pracy bo chce oddzielać życie prywatne z zawodowym. Tymczasem zadaje pytania z dupy, np. stoje sobie, odpowiadam na maila w robocie i nagle z dupy "jaki jest twój ulubiony samochód" wtf? Small talk czy jednak próbuje zwrócić na siebie uwagę? Za 3 dni będzie na innym dziale, #!$%@? ogarnąłem numer do jej wspolokatorki, oczywiście następnego dnia mnie pytała po co do jej współlokatorki numer ogarniałem (w sumie to sam nie wiem po co bo byłem #!$%@?), #!$%@? ją to interesuje jak nie jest zainteresowana?

#pracbaza #szwajcaria #tinder
#rozowepaski
  • 12
Typiara wie, że mi się podoba ale powiedziała że nie chce zaczynać z nikim z pracy bo chce oddzielać życie prywatne z zawodowym.


@Serylek: prosta sprawa. Jakbyś się jej podobał to już by ci skakała na bolcu. Nie podobasz jej się fizycznie, nie jesteś dla niej atrakcyjny. Cała reszta to po prostu jej uprzejmość i próba znormalizowania atmosfery między wami jako między współpracownikami.
"typiara" xD
@Serylek: głupio się jej zrobiło, rozmyśliła się, ciul wie. Pamiętaj że mentalność szwajcarska jest taka że jak dosłownie ci padnie akumulator to zlatują się i pytają co jest i gapią się, takie atrakcje w życiu spokojnym to skarb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CloudSpanner: chyba została unieważniona po tym jak się dzisiaj zachowywała to ewidentnie coś chce ona xD jeszcze chyba się żaliła do typa, że ona próbuje coś a ja z nią zbytnio nie gadam
chyba została unieważniona po tym jak się dzisiaj zachowywała to ewidentnie coś chce ona xD jeszcze chyba się żaliła do typa, że ona próbuje coś a ja z nią zbytnio nie gadam


@Serylek: No to widzisz - jeśli poruchasz to przekonasz się, że "zasady" są po to żeby mieć argument do odmowy ( ͡° ͜ʖ ͡°).