Wpis z mikrobloga

@MG78: kilka godzin napisales, a nie dni, wiec luzuj i niczym nie zbijaj, pij wode, mozesz zrobic oklad na czolo, leżeć obserwować
  • Odpowiedz
  • 0
@DPRS: Miałem 5 dni temu małą operacje i jak mi się po niej zaczęło poprawiać to przyszła gorączka xD
  • Odpowiedz
@MG78:
- Najczęściej słyszałem o przekroczeniu 38 to wtedy już możesz sobie dawać leki przeciwgorączkowe.
- Pod żadnym pozorem nie pozwalać dochodzić do 42. Jak leki nie ratują to do SORtownii.
- A jak zaczynasz się pocić to migiem pod pryszcznic.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tatarsky: Antybiotyku do domu nie, po cięciu miałem w kroplówce, rana była cały czas pod opatrunkiem i wyglada raczej ładnie.
  • Odpowiedz
@MG78: Każde cięcie to jest inwazja mikrobów., nie ma opcji.
Sterylność operacji ma na celu minimalizować ilość mikrobów.
Ponadto mam wątpliwości, by lekarze nie powiedzieli Ci o zgłoszeniu się do nich jeśli są jakieś powikłania po operacji.
  • Odpowiedz
@MG78: Tak czy siak nie zbijałbym temperatury zanim nie przekroczy 39. Daj organizmowi się wykazać ;) jak nie przejdzie to poszedłbym do lekarza
  • Odpowiedz
  • 0
@ddiazepam: O 24 lekarz nie przyjmuje. Jeden lekarz mi pisał wcześniej ze póki co git, ale teraz śpi to nie będę dzwonił powiedzieć że mi trochę wzrosło
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MG78: wczoraj miałem 39.5 wleciało teraflu x2 i 2 tabletki paracetamolu. Dziś już 37.2 i póki co nic nie brałem poza trzema shotami nalewki z pędów sosny bo coś na oskrzelach mi siedzi.
  • Odpowiedz