Wpis z mikrobloga

#kononowicz

Szkolna 17 dla mnie się skończyła. I to już nawet nie chodzi o tego gościa z gór, który położył łapę na filmy z Kononem. Jeśli on by zrezygnował, na Szkolnej wiele się nie zmieni. Całość idzie w jakimś tragicznym kierunku, obawiam się, że niestety mogą ziścić się słowa Konona, że: "jest kopa - nie ma chłopa". A ludzie będą świadkami tego tragicznego końca. Jak to powiedział ten prowadzący kanał "Z dupy", możemy być świadkami pierwszego w historii streama, na którym ktoś umrze. Oby tak nie było, ale do tego to zmierza. Poza tym tragicznym aspektem dodam, że postacie ze Szkolnej nie mają już żadnego polotu, są nudne, patrzeć się na nie nie da.
  • 15
@Kopytnik_1: Bierze się to z tego, że Konowonicz absolutnie nie zdaje sobie sprawy z realiów, nie wie, w jakim teatrzyku bierze udział, ale umie wyłudzać i wie, że przemocą i furią wszyscy się przed nim uginają. Nie ma kontroli i to rodzi w nim złość. Tylko Meksykano może nas sądzić.
@Kopytnik_1: no pięknie to ująłeś w jakiś sposób, ogółem. Ostatnio rzucił mi się na YT shot jak Potężny Warmianin przez megafon woła Meksikano. I po prostu to są etapy, orbity które przemijają. I niektórzy ludzie się nie mogą z tym pogodzić. Inna sprawa, że ktoś jeszcze zamiast ubezwłasnowolnić i zamknąć w szpitalu dla obłąkanych bądź jeśli chce zostać opiekunem takiej osoby niech to zrobi prawnie i nie cholera jasna opiekę a
@Kopytnik_1: Zgadzam się że szkolna ded. Ale z uśmiercaniem bohaterów to jeszcze nikt dobrze nie trafił więc z tym się bym wstrzymał. Jeszcze nas przeżyją.