Wpis z mikrobloga

Cześć,

Właśnie zakupiłem xiaomi 12 w RTV AGD wersje powystawową bo dobra cena była :D

Niestety po powrocie do domu i zresetowaniu systemu (nie zrobili tego w sklepie) wyświetla mi się pod przyciskami nawigacyjnymi półprzezroczysty napis "product image may differ slightly from actual product".

Wygląda to jak preinstalowany dodatek do grafik które wyświetlały się na telefonie gdy stał na wystawie. Grafiki po resecie zniknęły ale napis nie.

Ktoś wie jak się tego pozbyć? Poratujecie? :(

#smartfon #telefony #android #miui #xiaomi #rtvagd
  • 22
@s---k: Noo, możesz mieć racje. Pytanie jak tutaj by wyglądała kwestia niezgodności towaru, bo zasadniczo wada jest w momencie zakupu, klient nie został o niej poinformowany, ale też kupowal na miejscu i mógł to sprawdzić.

Niemniej możesz jednak mieć racje, że sprawa jest przegrana.

@Anonimus_Mak: Generalnie kupowanie powystawowych telefonów to nie do końca jest dobry pomysł. Te telefony bardzo często są cały czas podłączone do ładowarki przez co dostaje w
@s---k: Kurde ale wiesz jak jest, to nie był jeden jedyny. W całej PL była dokładnie taka sama obniżka na ten model i nadal obowiązuje.
@RegulaminowyUzytkownik: Wiesz, kupiłem parę rzeczy już, nawet lapka i wszystko jest ok. Telefon sprawdziłem a napis założyłem że jest z softu który był wgrany (wyswietlane rekalmy sklepowe itp).
Dlaczego miał mnie zdziwić taki napis jak telefon miał wgrany soft sklepowy.