Wpis z mikrobloga

Wstyd to kraść


@PiersiowkaPelnaZiol: no i się zgadza. Lasik to ten od alkomasters które nie wypłacało hajsu zawodnikom, więc jest złodziejem xD
A z tym kelnerowaniem - chłop na necie udaje bogola, pokazuje jakie to ma wystawne życie, a w rzeczywistości to wszystko jest cudze/pożyczone/na kredyt, więc z takiej postawy jak najbardziej można cisnąć bekę
@haosek @marv0oo @bartexx96 Typ prosi o te 4 tys jakby byl jakis niepelnosprawny, ktos juz mi sie zlitowal i dal 600 zl. Normalny czlowiek jak nie ma pieniedzy to idzie do roboty. 4000 zl to w Reichu zarobi jaki bedzie pracowal po 12h w tydzien. W Polsce dwa tygodnie np bedac dostawca jedzenia. Szkoda, ze ludzie mu wplacaja. Poczulby glod to zaraz by poszedl do roboty..

Pracy w gastronomii jest duzo, gdyby
@prostymysliciel: Już uzbierał 2 tys. złotych ¯\_(ツ)_/¯. Szczerze, nie wiem kto mu to wpłaca XD. Nie znam go osobiście, więc cięzko mi oceniać, ale znam ludzi co mają długi i nie potrafią zarządzać swoimi pieniędzmi.

I powiem tak - takim ludziom potrzebna jest zmiana mentalności, nauka jakiegoś zarządania hajsem, a nie doraźna pomoc w postaci gotówki.
Kiedyś jak byłem nastolatkiem to myślałem sobie, że jak będę dorosły i będę bogaty XD