Wpis z mikrobloga

17 lat na wykopie. Jestem jednym z pierwszych użytkowników, więc cieżko być tutaj dłużej niż ja. Nigdy nie byłem specjalnie aktywny, bo był to zawsze dla mnie portal ze śmiesznymi obrazkami i czasami ciekawymi informacjami. Dzisiaj to mój ostatni dzień na tym portalu.
Nie, to nie wina jakiejś afery zbożowej, orlenowej czy innej. Zawsze uważałem, że te afery to domena dzieci, które mają za dużo czasu i dają #!$%@? o jakąś śmieszną, zaściankową stronkę. Już dawno leję ciepłym moczem na całą polską politykę, więc afera z Orlenem bardziej mnie śmieszy niż denerwuje. Przez te długie lata wykop się zmieniał razem z użytkownikami, niestety, na gorsze. Dzisiaj już się tutaj nie odnajduję pomiędzy chmarą spierdoksów spod znaku #przegryw czy #antynatalizm czy inne #blackpill. Dostaję raka od czytania tych zwichrowanych psychicznie ludzi, a onkolog poniósł ceny. Zwyczajnie ilość gówna, które tutaj płynie jest zbyt dużą. Oczywiście można to sobie wszystko odfiltrować, ale i tak moje doświadczenie z wykopem przypomina bardziej wyławianie ochłapów ze ścieku.
Chyba czas dorosnąć, przestać martnować tu czas i zostawić ten portal autystycznym dzieciom. W sumie ostatnio i tak wykorzystywałem wykop tylko do wentylowania swoich emocji, bo tylko do tego się nadaje. Żegnam i usuwam konto.

#usunkonto
n.....c - 17 lat na wykopie. Jestem jednym z pierwszych użytkowników, więc cieżko być...

źródło: comment_1672130618rPYAlaknr1LqxRVNYuZLuP.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@nolsc:

To najlepszy sposób, jeżeli chcesz dalej żyć w swojej bańce, oszukiwać się i nie dawać dopuścić do siebie myśli, że różni ludzie mają różne spostrzeżenia i nie oznacza to od razu, że są psychicznie chorzy, tylko dlatego, że nie wpisują się w twoje przekonania, które są wyryte w twojej głowie twardo jak beton.