Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eudezet: ja już drugi miesiąc cisnę.
Nawet dokładnie daty nie pamiętam kiedy rzuciłem, nie chciało mi się pójść na stację po fajki...i tak już zostało.
Nicorette jeszcze od czasu do czasu ale na 3,4 dni jedna blaszka starcza i zszedłem 4mg na 2mg ;)

Trzymaj się tam!
@eudezet
@Orinosuke
Dam wam taki psychologiczny tip, jako ktoś kto też przez to przechodził.
Nie mówcie sobie "rzucam" albo "jestem w trakcie". To wygląda tak jakbyście na coś czekali. Na co niby? Odkąd zgasiliście ostatniego peta już jesteście niepalący. Teraz po prostu wystarczy nie sięgnąć po kolejnego :) Może to truizm, ale taka zmiana nastawienia bardzo pomaga.
Gratuluję decyzji i nie zmarnujcie tego przez jakąś głupotę typu "tylko jeden papieros na imprezie
Nie mówcie sobie "rzucam" albo "jestem w trakcie". To wygląda tak jakbyście na coś czekali. Na co niby? Odkąd zgasiliście ostatniego peta już jesteście niepalący


@humpf: mam wrazenie, ze nigdy nie rzucales palenia. Tylko jesli nie rzucales, to czemu dajesz rady? Co kaze mi myslec, ze nie rzucales?
Dla palacza to dosc oczywiste, ze czekają, az objawy odstawienia przejdą. Ponadto nikotyna uzaleznia również fizycznie. W momencie kiedy poczują się z tym
@FaterAnona1
1. Nie skłamałem, niby po co miałbym to robić? Żeby się dowartościowywać i "zabłysnąć"? Za 20 plusów? Bądźmy poważni. Po prostu pomyślałem że podzielenie się swoim doświadczeniem, może komuś pomogę w ten sposób.
2. Masz rację, nigdy nie rzucałem palenia, tylko rzuciłem. Drobna, ale istotna różnica.
3. Nie neguję że nikotyna uzależnia fizycznie i psychicznie. Lecz o ile na fizyczność nie mamy wpływu o tyle odpowiednie podejście psychiczne pozwoli sobie lepiej
@eudezet zawsze rozwalało mnie to obliczanie ile dni odzyskałeś bez palenia, nw jak perspektywa życia jeden dzień dłużej na tym świecie ma wpłynąć pozytywnie na moje nawyki ba mam jeszcze wieksza chec kupic kolejna paczkę i patrzeć jak licznik się zmniejsza ( ͡º ͜ʖ͡º)