Wpis z mikrobloga

a jedynie o nieco trudniejszy teren


@paramedix: co masz na myśli? Piach, błoto, podjazdy i trawersy? Czy zwykły dojazd nad jeziorko/rzeczkę? Bo jak to drugie to wystarczy cokolwiek z napędem na 2 osie.
@Sckb: mam już dobre auto 4x4, ale szkoda mi go do "lasu", szukam czegoś, co nie musi mieć super osiągów, ale poradzi sobie z polnymi, leśnymi drogami, nie będę się martwił o lakier, czy drobne uszkodzenia (których i tak wolałbym uniknąć). Błoto, polne i leśne drogi, koleiny, głębsze kałuże - tak w skrócie. Żadnych zaawansowanych przepraw, czy wytyczania nowych tras ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@paramedix: No widzisz, i już coś można doradzić. Pajero III dobry wybór, choć mi tam go szkoda by było, bo fajne autka (jeździłem swego czasu longiem). Patrole to już grubsza sprawa. Celuj może w Grand Vitarę, Fronterę, Freelandera? Tanie to w zakupie, utrzymaniu a i nie szkoda go uszkodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
masterem 2.5 dci


@Pangia: masa leśników jeździ osobówkami, bo jest ekonomiczniej (teren nie wymaga nic bardziej terenowego). Jeszcze kilka lat temu przodowały vw golfy II, citroeny berlingo i im podobne, forestery I i takie tam. Teraz to jest różnie, bardziej dla lansu jeżdżą grand vitarami, jimny'mi i dusterami.