Wpis z mikrobloga

Mnie zawsze zastanawia dlaczego nieudacznicy zarabiający mniej niż 100k PLNów netto miesięcznie, którzy tak bronią wielkich korporacji i 1%, nie zepną dupy i nie zarobią tych nędznych 100k. Za mało się starają czy co? Za duzi nieudacznicy, za słabi w gębie, ale z mentalnością bitego kundla, który i tak kocha swojego pana? Nie rozumiem, a chciałbym zrozumieć xD


@niochland:

Nie zrozumiesz tego z prostego powodu. Jesteś statystycznym chłopakiem z interioru, nie
"Teoria skapywania" to lewicowy chochoł, w rzeczywistości nikt nic takiego nie proponuje:


@look997:

to tak bardzo lewicowy chochoł, że przez dziewicze lata spamowania w internecie dla Korwina sam go stosowałem i bynajmniej go nie wymyśliłem xD

chcesz powiedzieć, że nigdy nie widziałeś jak ktoś proponuje to na serio? że przychody z podatków od najbogatszych i tak będą niewielkie więc nie ma o co się bić, a z drugiej dzięki kumulowaniu kapitału
@Zaqwsxe: A gdzie pisałem coś o ideałach? Mnie zawsze rozwala to, że komuchy uwielbiają zaglądać wstecz, najlepiej 5 pokoleń, żeby dowieść "hurr durr bo starzy starych twoich starych to byli magnatami, #!$%@? bogolami i na pewno wyzyskiwali utrztziwych bolakuw!!!"
A prawda jest taka, że ktoś, kiedyś, gdzieś wziął i pomyślał, jak zarobić kasę. No ale to by było zbyt pospolite, więc według komuchów zawsze któremuś przodkowi wpada przed dach diamentowy meteoryt
komuchy uwielbiają zaglądać wstecz, najlepiej 5 pokoleń, żeby dowieść "hurr durr bo starzy starych twoich starych to byli magnatami, #!$%@? bogolami i na pewno wyzyskiwali utrztziwych bolakuw!!!"


@tellet: i bardzo dobrze że zaglądają i prostują te ciągłe brednie kuców i innych kapitalistów o wszechobecnych na świecie "self-made manach"

A prawda jest taka, że ktoś, kiedyś, gdzieś wziął i pomyślał, jak zarobić kasę


@tellet: mówisz teraz o Kulczyku? XD
A gdzie pisałem coś o ideałach? Mnie zawsze rozwala to, że komuchy uwielbiają zaglądać wstecz, najlepiej 5 pokoleń, żeby dowieść "hurr durr bo starzy starych twoich starych to byli magnatami, #!$%@? bogolami i na pewno wyzyskiwali utrztziwych bolakuw!!!"

A prawda jest taka, że ktoś, kiedyś, gdzieś wziął i pomyślał, jak zarobić kasę. No ale to by było zbyt pospolite, więc według komuchów zawsze któremuś przodkowi wpada przed dach diamentowy meteoryt i stąd
mówisz teraz o Kulczyku? XD


@Zaqwsxe: Nie no to już wyjaśniliśmy - jemu, albo jego staremu wpadł przed dach meteor z diamentu, on lub jego stary go pociął i oszlifował na brylanty i stąd się wzięło ich bogactwo.

uwłaszczenie komunistycznej nomenklatury to coś co ludzie o prawicowych poglądach uważają za grzech pierworodny III RP


@witajswiecie: Grzech grzechem- czemu twoi starzy się nie uwłaszczyli? ( ͡º ͜ʖ͡º
zawsze myślałem, że uwłaszczenie komunistycznej nomenklatury to coś co ludzie o prawicowych poglądach uważają za grzech pierworodny III RP, ale widać zależy kto pyta ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@witajswiecie: kuce już tak mają, jak ktoś z komunistyczną przeszłością robi interesy z komunistami a potem w III RP z komunistami z SLD robi różne deale na styku polityka-biznes oczywiście za publiczne pieniądze to jest najcudowniejszym kapitalistą, wzorem liberalnych
czemu twoi starzy się nie uwłaszczyli?


@tellet: podejrzewam, że między innymi dlatego bo uczciwie pracowali zamiast robić wały na publicznej własności, ale biję się w pierś, brak aprobaty dla kradzieży jest lewacki i może być niezrozumiały dla ludzi z tradycyjnym prawicowym systemem wartości

Co tam wyciągniecie jeszcze? Piekielnego "bila gejca" który wcale nic nie zrobił, tylko dostał umowy i deale od starej, co nie? Holipka, a jego stara na pewno trafiła
witajswiecie - > czemu twoi starzy się nie uwłaszczyli?

@tellet: podejrzewam, że m...

źródło: comment_1672171944LODFwsStL17kS5YfgJJl8S.jpg

Pobierz
to tak bardzo lewicowy chochoł, że przez dziewicze lata spamowania w internecie dla Korwina sam go stosowałem i bynajmniej go nie wymyśliłem xD


@witajswiecie: To zabawne, że ktoś kto uważa siebie za wolnorynkowca, uwierzył w lewicowe opowieści na temat wolności. xD
Ale ja wiem że tak to działa. Jak bym pomyślał, to bym znalazł więcej zjawisk opisywanych przez ich przeciwników tak, że zwolennik myślał że to na serio. xD

Ale masz
brak aprobaty dla kradzieży


@witajswiecie: Rozumiem masz na to dowody i ktoś został skazany, czy jednak #wolnesondy i "jak tylko zrobimy porzondek z sendziami to rozliczymy postkomuhuw"?

bez prawniczego zaplecza, gdyby był zwykłym szarym zjadaczem chleba to IBM wgniótł by go w ziemię do końca życia, za wyniesienie wewnętrznego projektu z firmy


@witajswiecie: Ok, załóżmy, że jego stara wyciągnęła billa za uszy.
A ona sama jak się tam znalazła, w
To zabawne, że ktoś kto uważa siebie za wolnorynkowca, uwierzył w lewicowe opowieści na temat wolności.


@look997: można myślę, że słusznie uważać wolny rynek jako środek do celu a nie cel sam w sobie, poza tym fascynuje mnie co masz na myśli przez lewicowe opowieści na temat wolności?

bo jeśli rozumiemy przez to to, że wolność da się obronić tylko jako część większej całości i jako jednostka jest się bez szans,
poza tym fascynuje mnie co masz na myśli przez lewicowe opowieści na temat wolności?


@witajswiecie: No teorię skapywania na ten przykład. :P

sam nie szczególnie mam ochotę generować im dodatkowy ruch


@witajswiecie: Głupia wymówka, do nie zapoznania się skąd się wziął lewicowy chochoł "teorii skapywania".
@look997: czy ty na serio chcesz powiedzieć, że środowiska liberalno-kapitalistyczne nigdy nie używały argumentów, według których jeśli pozwolimy bogatym się bogacić, to będą oni zakładać dobroczynne fundacje i finansować opiekę medyczną i edukację, dzięki czemu publiczne instytucje nie będą potrzebne? Serio muszę to poszukać i ci pokazać?
@witajswiecie:
A podaj mi okres, kiedy przeciętnemu Kowalskiemu (mediana 50), żyło się lepiej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo mam wrażenie, że wielu lewaków uważa, że kiedyś taką przeciętna osoba, to miała swoją firmę, była niezależna od innych i stać było ją na wszystko XDdd A teraz mamy takie złe czasy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
kocham to jak wykopki, posłuszni niewolnicy bogatych, pędzą na złamanie karku bronić kapitalizmu xD
Polaki robaki, to ze bronicie miliarderów nie oznacza, ze do nich dołączycie. Oni maja w wasz los totalnie #!$%@?. Jesteście tylko maszynkami do robienia im kasy.
czy ty na serio chcesz powiedzieć, że środowiska liberalno-kapitalistyczne nigdy nie używały argumentów, według których jeśli pozwolimy bogatym się bogacić, to będą oni zakładać dobroczynne fundacje i finansować opiekę medyczną i edukację, dzięki czemu publiczne instytucje nie będą potrzebne?


@TypowyPolskiFaszysta: Lol, po prostu obejrzyj filmik. xD

Wersja tekstowa jak wolisz:
https://prostaekonomia.pl/teoria-skapywania-teoria-ktora-nie-istnieje/