Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy gdy wchodzicie w związek pytacie partnera/partnerkę o ilość partnerów seksualnych? Czy mógłby być to powód do skreślenia takiej osoby?
#zwiazki #seks

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63aa07da6ee95d57c223757d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: zazwyczaj pytam, ale nie na początku, tylko jak już myślę o poważnym związku. Nie ma to zbytniego wpływu na moją ocenę wartości takiej osoby, ale chciałbym szczerej odpowiedzi. Jak przyłapię na kłamstwie to red flag ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś może tak, ale dzięki chodzeniu na divy już mam z tym mniejszy problem. Chociaż moim zdaniem szczerość jest ważna, bo niejedna z przebiegiem roksy udaje koło 30 świętoszkę, by mieć gdzie zgnić obok spokojnego mirka beciaka, a to już moim zdaniem wyrachowane qurestwo
@AnonimoweMirkoWyznania: I tak by mnie oszukała i powiedziała, że 3 czy coś w ten deseń a tam 33 xD

Dynamiczna dziewczyna w wieku 22-23 lat liczy już 10+ penisów w pochwie. Ale znam takie co nie wyglądają jak 7 nieszczęść a mimo 29 lat na karku wciąż są dziewicami ale to przegięcie w drugą stronę.