Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
No ja #!$%@?, pokłóciłem się z matką że ja (lvl 27) nie pójdę jutro do lekarza rodzinnego bo jedzie też wtedy mój ojciec (lvl 55) xD

Ona się upiera że ja sam nie pójdę, a jak ojciec jedzie to przy okazji się z nim zabiorę xD

Przecież to będzie wyglądało jakby ze mną przyszedł, wstyd jak #!$%@? xD

Kto przesadza, ja czy ona?

#zalesie #logikarozowychpaskow
  • 46
@pesymistyk: to jakiś nowy trend? Jakaś kampania marketingowa? Któryś dzień z rzędu widzę wpisy jak generowane przez AI:

„Pokłóciłem się z mamą/żoną/biskupem, bo … … bla bla … kto ma rację?”
@pesymistyk trochę Cię rozumiem. Ale to trochę z innego powodu. Bałabym się że lekarz się zapomni i zacznie moje problemy zdrowotne wywlekac ojcu.( ͡ ͜ʖ ͡)

Albo, że matka będzie rozpowiadać po ciotkach:

Matka Grażynka: oo bo wysłałam starego z młodym do lekarza Beatko.
Beata wścibska sąsiadka: O Grażynka i co?
MG: Bo hemoroidy ma kochana.
B: Młody czy stary?
MG: Młody hehehe tylko nie mówicie mu
@pesymistyk: Słuchaj, ja na święta teraz tez właśnie byłem z ojcem u lekarza. Taki sam powód, ojciec miał termin i jechał i tak, to się zabrałem, bo potrzebowałem jednego leku. Lvl31.
To jest tak: lvl0 - lvl18 chodzisz do lekarza ze starymi
lvl18 - lvl30 myslisz ze chodzenie do lekarza ze starymi to siara
Lvl30+ chodzisz ze starymi do lekarza :-P
Olej co myślą ludzie i jedz z nim bo wygodniej
@pesymistyk: haha ja (27 lvl) ostatnio miałem ostre zapalenie rwy kulszowej i generalnie ledwo mogłem się ruszać, więc do lekarza zawiozła mnie mama (52 lvl) i lekarka na wejściu do mnie, że taki stary a z mamą do lekarza chodzę, to ją spytałem czy jestem tu w celach omawiania tego z kim chodzę do lekarza czy co mi dolega? No i już była miła :P