Wpis z mikrobloga

CEO Moderny zapytany na początku 2022 roku o to dlaczego maleńki fragment DNA opatentowany przez Modernę został znaleziony w COVID-19:

Moi naukowcy analizują te dane, aby zobaczyć, czy są dokładne, czy nie. Jak już powiedziałem, hipoteza o przypadkowej ucieczce z laboratorium jest możliwa. Ludzie popełniają błędy,

Jest więc możliwe, że laboratorium Wuhan w Chinach pracowało nad ulepszeniem wirusa lub modyfikacją genów, a potem zdarzył się wypadek, w którym ktoś został zarażony w laboratorium, a następnie zaraził rodzinę i przyjaciół.


Minęło już parę miesięcy, ciekawe czy naukowcy Moderny już znają odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem czy ta jego wypowiedź była już na tagu (nie przypominam sobie), ale na pewno warto przypomnieć.

#koronawirus #ciekawostki #medycyna #nauka
hansschrodinger - CEO Moderny zapytany na początku 2022 roku o to dlaczego maleńki fr...
  • 1
Z tego co pamiętam młody naukowiec pracujący dla Moderny który był autorem tego właśnie badania zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach krótko przed oficjalnym rozpowszechnieniem samego badania do prasy. CEO był kilkukrotnie pytany kiedy upubliczni właśnie te badanie swojego zmarłego pracownika, podawał ze to będą tygodnie, z tego co wiem dalej nie zostało upublicznione dla szerszego grona i wglądu w nie opinii publicznej.( ͡º ͜ʖ͡º)