Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
Obejrzałem pierwszy #vlogcasha z Kambodży i odcinek od razu zaczyna się od kłamstwa. Cash rozmawiał z Miszą o wyjeździe do Kambodży nie 2 tygodnie temu jak twierdził na vlogu , tylko ponad 2 miesiące temu pod koniec października jeśli nawet nie wcześniej! Dodam, że Cash przyleciał do Kambodży ponad tydzień temu (chyba 15 grudnia 2022) ¯\_(ツ)_/¯
#autostopemnakoniecswiata #anks #pater #michalpater #raportzpanstwasrodka #raportzakcji
pelt - Obejrzałem pierwszy #vlogcasha z Kambodży i odcinek od razu zaczyna się od kła...

źródło: comment_1672068582w4SGZBsO8T5EReIBY3w9hU.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Pong-Tea-Khon: cóż, to był fragment daily-vlogów Patera. Teraz bardziej trzyma na nich język za zębami, niż wtedy. Ale prawdą jest, że tym krętaczom nie wolno wierzyć na 100%.Niemniej wydaje się mi, że aż tak duża pewność siebie Patera w Kambodży wynika właśnie z protekcji tak wysoko postawionej persony.
  • Odpowiedz
@pelt zamiast oglądać tych pseudo podróżników co teraz coraz gorsze gowno nagrywają to polecam autostopem dookoła świata, chłopaki mają #!$%@? zasięgi wyprawa była dawno temu ale odcinki wrzucaja co jakiś czas z niej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@pelt: To prawda i tak to wygląda. Ja myślę, o czym on też ciągle wspomina, że tam nie istnieje pojęcie „dnia jutrzejszego” więc pewnie wie, że dziś jest protekcja a jutro już jej nie będzie. Tylko po co takie głupoty opowiadać o “wolności”, podatkach, zusie etc.
Delikatnie mówiąc nagina rzeczywistość i oszukuje. Dla mnie jest zwykłym kła..cą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Tylko po co takie głupoty opowiadać o “wolności”, podatkach, zusie etc.

@Pong-Tea-Khon: on coś kiedyś na lajwach gadał, że może pomóc w załatwianiu wizy (nie turystycznej) do Kambodży, ale jak mu się zapłaci ¯\(ツ)_/¯ Poza tym oprowadza wycieczki, nagania Dziwiszowi klientów i za to dostaje kasę. A więc czemu gada takie głupoty? Bo niektórzy w nie uwierzą i przylecą do Kambodży (osiedlić się, zainwestować czy tylko zwiedzić), a on
  • Odpowiedz
@pelt: Ja pamiętam taki odcinek o małżeństwie czy parze która przyjechała uprawiać passion fruit (marakuję) właśnie pod wpływem naszych gwiazd youtube. Ostatnio widziałem ich na gniocie cambolife jak byli w mieście gdzie mieszka właściciel hali produkcyjnej. Mówią, że stęsknili się za cywilizacją ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobre, jednego dnia mają plany na przetwórstwo i uprawę hektarów ziemi w ciszy i spokoju a po kilku dosłownie miesiącach
  • Odpowiedz
@pelt: Nie oglądam ostatnio Casha na bierząco, bo Indie mi nie podeszły, ale on zawsze wypuszcza blogi z opóźnieniem. Całkiem możliwe że w filmie mówił prawdę, tylko zaliczył poślizg przy publikacji.
Pierwszy jego blog z Indii jest z 16 października, więc do 30 są całe dwa tygodnie żeby zobaczyć, że tam jest ciulowo. Może rozmawiali jakoś wstępnie, a Misza już się tym pochwalił. Nie oszukujmy się, ale Cash się z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@rosomak94: ale Cash mówił, że 2 tygodnie temu, w domyśle od kiedy to nagrywał, a do Kambodży przyleciał ok. 15 grudnia, co wiadomo z innych źródeł np.tego mojego wpisu.

Cash się z tego utrzymuje, a to mocno ogranicza większość spontanicznych akcji.

Miszy tak samo. Cash po prostu chce udawać bardziej spontanicznego niż jest, bo pewnie myśli że widzowie uznają go za fajniejszego. Z jakiegokolwiek powodu opuścił Indie, cokolwiek
  • Odpowiedz
  • 1
@Pong-Tea-Khon przecież ten cały Cash to od początku taki cwaniaczek i kombinator xD Jedzie tam, gdzie inni już byli, podczepia się pod innych jutuberow. Zero inwencji tylko pokazywanie swojej mordy z tym głupim uśmieszkiem.
  • Odpowiedz