Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
Obejrzałem pierwszy #vlogcasha z Kambodży i odcinek od razu zaczyna się od kłamstwa. Cash rozmawiał z Miszą o wyjeździe do Kambodży nie 2 tygodnie temu jak twierdził na vlogu , tylko ponad 2 miesiące temu pod koniec października jeśli nawet nie wcześniej! Dodam, że Cash przyleciał do Kambodży ponad tydzień temu (chyba 15 grudnia 2022) ¯\_(ツ)_/¯
#autostopemnakoniecswiata #anks #pater #michalpater #raportzpanstwasrodka #raportzakcji
pelt - Obejrzałem pierwszy #vlogcasha z Kambodży i odcinek od razu zaczyna się od kła...

źródło: comment_1672068582w4SGZBsO8T5EReIBY3w9hU.jpg

Pobierz
  • 32
@pelt: nie raz o nim pisałem nawet nie chce mi się pisać od nowa.
Pochleją z Paterem, a potem będzie widzowie tu nie zdążyłem, tam też bo w Kambo rzekomo szybko się robi ciemno i tyle będzie.
A to co pokaże to już było 1000 razy, u jakiegoś Pola, Miszy czy innego jutubera, trochę się gość spóźnił.
W sumie gadał że miał być już dawno ale było za gorąco.
@pelt: Widocznie nagrał Vloga 6 tygodni temu, jeszcze przed wjazdemdo Kambodży..., albo nie wiedział, że Miszkin go zaprosi po wpisie z 30 października 2022 roku.

A poważnie pisząc to tak nagiąć oś czasu to chyba się nie da przez nieuwagę, zgadzam się, ze to kłamstwo.

Gościa oglądałem może 10 minut, a dokładnie Kubańczyka mgr. inż. udzielającego wywiad po polsku także ciężko mi się ustosunkować jakiego pokroju to typ.

Fakt, że ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@rochto: @Madyniak: zwłaszcza, że to kłamstwo jest niepotrzebne. Moim zdaniem Cash zamierzał udawać jakim jest fajnym, spontanicznym ziomkiem. A prawda jest taka, że od dawna planował ten wyjazd. Misza ma inne zajęcia i MUSIAŁ zarezerwować sobie z wyprzedzeniem tak długi czas na Casha. Co gdyby Cash tak naprawdę, spontanicznie przyleciałby do Kambodży? Misza miałby powiedzieć grupie wycieczkowej czy Dziwiszowi, radźcie sobie sami, bo teraz przyjechał wielki jutuber Cash?
@dizel81: Ja myślę, że każdy z nich ma inną widownię. Miszkina oglądałem i tylko trawiłem jak bywał w Rosji, w USA po jednym odcinku myślałem, że YT odinstaluję tak mi było wstyd za Polaka...

Polo jak odwiedził Machaja, miły koleś, ale niestety dla mnie nic nie ma do powiedzenia.

Także Ci co oglądają Łukasza vel Casha możliwe, że pierwszy raz zobaczą Kambodżę na yt.

Też mnie nie ciągnie do ogladania odcinków
@dizel81: Pater nie opowiada jakie koszty ponosi bo wystarczy spojrzeć na to co zbudował. Nam zbudowanie domu kojarzy się z dość dużymi kosztami i to nie tylko ze względu na biurokrację ale głównie ze względu na materiały. Natomiast mam odczucie, że pomimo wszystkich obostrzeń jakie my musimy pokonać on zapłacił znacznie więcej za ten swój garaż porównując do czegoś podobnego gdybyśmy my budowali coś takiego tu w Europie. Dlatego nie marudzi
@Pong-Tea-Khon: pewnie masz rację, zresztą na logikę to widać jest co chwilę na jakim poziomie są Khmerzy więc zrobili po swojemu, no ale pewnie było najtaniej.
Jakby wziął dobrych fachowców to na pewno lepiej by mu to zrobili ,ale jednak większe koszty.
Pamiętam jak płakał że khemrzy nie wiedzą co to fundament w naszym znaczeniu.
A no i wysokość tego bardachu. Generalnie komedia, bo podejrzewam że nawet nasi polscy budowlańcy nawet
@darth_invader: Pater już wspomina o żeniaczce na vlogu u casha. Czyli zorientował się, że te wszystkie opowieści o posiadaniu ziemi można sobie w buty wsadzić i trzeba poszukać kogoś na miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą ten casha, sorki ale nie oglądałem go wcześniej i to jest mój pierwszy raz i chyba na odcinkach u naszych krezusów zakończę z tym panem bo jakoś mu nie ufam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Pong-Tea-Khon: to są koledzy, gdzieś tam razem w góry w Polsce szli swego czasu, zwykła ściema, więc teraz w Kambo miziają się po siurkach bo wiadomo trzeba pewien biznes zareklamować no ale przecież nikt nie zrobi tego perfidnie na chama.
Trzeba to delikatnie przemycić w swoich gniotach, co zresztą sam Pater też uskutecznia.
@dizel81: W sumie to chyba nawet lepiej. Na początku byłem trochę sceptyczny ale teraz nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miziają się okropnie ale plus jest taki, że ciągle pokazują te same miejsca tyle, że z innej perspektywy więc zawsze można porównać i „wyłuskać” smaczki i różnice. Na gniotach Pana Plastikowy Ząbek jego kuchnia wygląda na przestronną i poukładaną. Trzeba mu przyznać, że ma doświadczenie i rękę jak
@pelt: Ten krótki fragment ma wartość ziemi, domu i wizy patera w Kambodży. Na tym filmiku padają słowa o dowódcy armii i synu Premiera. Jak myślisz jaka byłaby reakcja przedstawicieli rządu gdyby ktoś „podsunął” im ten fragment i zobaczyli jak pater „luźno” sobie rozmawia publicznie w internecie o swojej ziemi której gwarantem jest … ( ͡° ͜ʖ ͡°)