Wpis z mikrobloga

Kiedyś była moda na ,,po prostu wyjdź do klubu, baru" tam poznasz ludzi i załapiesz skila społecznego poznasz znajomych itp

Kiedy przegrywy poszło do tych barów czy klubów okazało się, że samotny gość to może w takich miejsca co najwyżej dostać #!$%@? albo pogadać z #!$%@? typem od którego nawet znajomi z którymi przyszedł sie odseparowali XD

Potem była moda na TERAPIE jako niesamowite remedium na wszystko, tam też przegrywy chodziło i gdy nie wyszło to okazało się, że to ich wina bo nie trafili to tego dobrego terapeuty ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo jeszcze bardziej na #!$%@? odpowiedź, to po prostu oni nie pracowali nad sobą XD

Teraz moda na jakieś #!$%@? XD kursy tańca XD Jak to w końcu jest ? To ma być twoje hobby którym się interesujesz czy specjalnie wyselekcjonowane hobby dla prawdziwych mężczyzn ?
Nagle na zawołanie każdy przegry ma się interesować tańcem i robić z siebie debila na parkiecie nawet jak kompletnie nie czuje rytmu czy po prostu nie lubi tego bo to ma magicznie pomóc mu nabrać pewności siebie xD
Nie, takie coś go dobije i przybliży do magika a nie poprawi pewność siebie

Ale czego ja oczekuję od normictwa, ono zawsze musi wszystko wiedzieć najlepiej ¯\_(ツ)_/¯
#blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #taniecmaxing
  • 82
@harold97: a mnie się wydaje, że jest właśnie odwrotnie. Oczywiście chodzenie do klubu na pierwszym miejscu, ale potem były tańce, a teraz aktualnie są terapie.
Kiedy przegrywy poszło do tych barów czy klubów okazało się, że samotny gość to może w takich miejsca co najwyżej dostać #!$%@? albo pogadać z #!$%@? typem od którego nawet znajomi z którymi przyszedł sie odseparowali XD


@harold97: Ja to zwykle gadałem z innym samotnym typem który przyszedł też coś wyrwać xD Zwykle chcieli się zaprzyjaźnić, ale ja nie chciałem.
Chociaż znajomy się z takim drugim jak on zaprzyjaźniał i potem
@harold97 To nie jest żadne hobby czy inne zainteresowania tylko trend. Skąd się to wzięło, sądzę że program "gwiazdy tańczą na lodzie" jest tu jedną z odpowiedzi chociaż jest też sporo innych.
Szkoda tylko że za parę lat gdy już się sparują, wezmą ślub, zrobią dzieci i zaciągną wspólne zobowiązania (kolejność dowolna) okaże się że tradycyjnie 50% to rozwody bo nic ich nie łączyło po za kursem tańca oraz pomyleniem zauroczenia z
@harold97: Patrząc z boku to rada kursu tańca jest durna bo jeśli ktoś we własnym środowisku nie ma znajomych(praca, szkoła, studia itp) to musi być powód takiego stanu rzeczy. To tym bardziej ich nie zrobi ma kursie tańca. Jeśli jego wygląd będzie odpychający to każda laska pomyśli że koleś przyszedł szukać dziewczyny. Jeśli ktoś taneczne zdolności to się odnajdzie tam. Jeśli ktoś umie nawiązywać znajomości to też da radę choć lepiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M_xxx: no to jeździj motocyklem. Są grupy na FB które takie osoby zrzeszają, nawet są jakieś różowe pewnie. Sam mam motocykl i widzę wzrok ludzi którzy patrzą się na mnie z ciekawością, nawet fajne różowe się załapują. Magia znika jak ściągam kask xD Ale mam różową więc mnie to bawi