Wpis z mikrobloga

@Pesa_elf: mam pytanie może odpowiesz
Mieszkam dość blisko torów i zadziwia mnie jedna rzecz. Połowa maszynistów przejeżdża przez miasto po cichu, ledwo słychać pociąg. Druga połowa co 100m #!$%@? sygnałem dźwiękowym aż się wszystko trzęsie i tak co chwila jakby wzięli sobie za honor #!$%@? każdego jednego mieszkańca. O co w tym chodzi, inne regulaminy różnych przewoźników?
@Pesa_elf: też miałem tłustą dniówkę bodaj 2 tygodnie temu. Przez cały dzień wyczyściłem dokładnie piec, czytałem książkę i patrzyłem w telefon. Na nockę nie zdążyłem przyjść bo zdążymy odwołać alarm. Życzę podobnych doświadczeń. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pesa_elf: jest ze szlabanem i dróżnikiem po drodze z 6 przejazdów, niektórzy jadą po cichu wiec jednak się da xD jest tez peron i tez niektórzy jadą po cichu wiec jednak się da xD a resztę to #!$%@? nawet o 4 nad ranem kiedy w godziny szczytu inni jadą tak, po cichu xD
jest ze szlabanem i dróżnikiem po drodze z 6 przejazdów, niektórzy jadą po cichu wiec jednak się da xD jest tez peron i tez niektórzy jadą po cichu wiec jednak się da xD a resztę to #!$%@? nawet o 4 nad ranem kiedy w godziny szczytu inni jadą tak, po cichu xD


@jmtbcw: więc prawdopodobnie ci jadący po cichu po prostu ignorują przepisy i jakby się coś stało, to bardzo duża
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@calinowski: nie jestem u przewoźnika, ale maszynistę obliguja różne wskaźniki by dać sygnał baczność. Oraz ostrzeżenia jakie dostaje na danych stacjach by w danym km zatrąbić bądź zwolnić
więc prawdopodobnie ci jadący po cichu po prostu ignorują przepisy i jakby się coś stało, to bardzo duża szansa, że mieliby postawione zarzuty (a przynajmniej dostali dyscyplinarkę), bo zignorowali konieczność nadania sygnału. Oni nie trąbią z nudów.


przynajmniej nie budzą 20000 ludzi, gdybym tylko miał okna z widokiem na tory to spokojnie zrobiłbym statystyki kto tak robi a kto nie xD