Wpis z mikrobloga

Nigdy specjalnie nie interesowałem się sprawa Iwony, wiedziałęm, że otacza ją aura tajemniczości. Tam już wszyscy mieli być umoczeni XDDDD
Tymczasem ja wczytałem się dokładnie w sprawę, to jest ona tak prosta i tak typowa, że aż głowa boli.
Myslę, że największym problemem było to, że zbyt szybko stała się medialna i policja nie mogła przycisnąć Patryka i Pawłów, bo bez żelaznych dowodów nie mozna pobić czy zastraszyć świadków, by wycisnać wiećej niż na dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sprawa dla mnie jest mega prosta, i wspaniale wpisuje się tutaj
https://pl.wikipedia.org/wiki/Brzytwa_Ockhama
czyli bez sensu jest szukanie powiążań z #!$%@? wie kim, jak wszystko się zazębia do typowego morderstwa z zazdrości itp. (nawet przypadkowego).
Innymi słowy, Patryk to jej były chłopak. Być może jeszcze na coś liczył, być może jakies inne powiązania. Tak czy inaczej, wszystko wskazuje, ze śledził jej poczynania w kilku klubach.
Oszukał policję, że o 1 w nocy był w domu. Okazało się, że o 3:31 jego telefon logował się blisko jej domu, na wylocie a parku.
Wszystko wskazuje na to, że ktoś także śledził Iwonę i sprzedawału mu jej pozycję.
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Iwona-Wieczorek-czy-podczas-sledztwa-zignorowano-wazny-slad-n71044.html
Na ok 1h przed spodziewanym czasem dojscia do domu .... Patryk wyłączył telefon, będac blisko jej domu.
Kolejne 2 dni, także oszukiwał policję, a jego telefon często był wyłączony, by nie zdradzać pozycji.
K U R W A na serio? Na serio trzeba w to wrabiać jakieś tajemne organizacje? Deptak i park był pełen ludzi jak na 4 rano, co potwierdzają wszystkie kamery.
Więc Iwona mogła zniknąc tylko pod domem.
Na osiedlu nikt nie słyszał krzyków, a była ciepła noc, ludzie otwarte okna, pewno trochę osób mogło nawet wychodzić.
Wiec śmiało mozna założyć, że zawołał ją ktoś znajomy i ona tam podeszła.
Kto ... no #!$%@?, Batman z Supermenem ... albo policja a może
tajemny kościół podziemny, który porywa dziewice by wyrwać 5 włosów XDDDDD
Myśle, że wszyscy już wiedzą, kto ją zabił.

https://www.youtube.com/watch?v=Db4WIJm-sbI&t=2555s

#iwonawieczorek #csiwykop
text - Nigdy specjalnie nie interesowałem się sprawa Iwony, wiedziałęm, że otacza ją ...

źródło: comment_1671998401NwSHRrYzs9LCEpPLOpQrGy.jpg

Pobierz
  • 29
Jeden ważny element. Same logowania BTS tj. ch.j jako dowód.

@t0m4sz:
Tak, dlatego policja często ciśnie takie sprawy inaczej. Ale w sytuacji, kiedy nie mogli ich przycisnąc na maxa, bo po przesłuchaniu mogli wrócić do mediów i adwotaków, to #!$%@? już szło z nich wycisnąć.
Medialnośc sprawy nie pomogła niestety.
BTS tj. ch.j jako dowód. Zależą od wielu rzeczy. Łatwo można zostać przełączonym na inną antenę.

@t0m4sz:
Jeszcze jedno, gdy stacji bazowych jest wiele, a w miastach jest wiele, to policja spokojnie może namierzać z dokładnością nawet poniżej 500 m. A moment przejścia z jednaj na druga, nawet dokładniej.
To przy godzinie czasu, żadna odległość.
@text: Sporo pomieszałeś. Logowania w tych samych miejscach i godzine po powrocie (w Sopocie i ul. Obrońców) miał NT, do którego przyznała się Anna D. znajoma Pawła. Wykonali po godzinie 5, setki połączeń, a chwilę przed 5 Iwona powinna dotrzeć do domu. A Patryk logował się o 3:31 na Obrońców Wybrzeża i mieszał w zeznaniach i tylko tyle mamy, nic nie wskazuje żeby ją śledził. Na deptaku z billingów też nie
nic nie wskazuje żeby ją śledził.

@OmeGa1:

Anna D. znajoma Pawła

A czy to nie znajoma jednego z Pawłów, którzy byli z Patrykiem?
Czy ona nie miała wiedzy, że Iwona wyszła wcześniej i szła do domu z buta?

A Patryk logował się o 3:31 na Obrońców Wybrzeża i mieszał w zeznaniach

@OmeGa1:
Czyli dokładnie okolice jej domu i parku Regana.
Inna sprawa, że nawet bez śledzenia jej, miał informację, że
@text: w tym artykule jest wyraźnie napisane o którego Pawła chodzi, nie jest to kolega Patryka
"z tym numerem - i to zarówno w noc zaginięcia dziewczyny, jak i później, kiedy sprawa Iwony trafiła do mediów - kontaktował się często (łącznie kilkaset razy) inny numer, należący do... Pawła, znajomego Iwony, z którym spędziła ostatni wieczór przed zaginięciem. To z nim dziewczyna pokłóciła się kilka godzin wcześniej."

Czyli dokładnie okolice jej domu
ul. Obrońców jest długa, nie podano w którym jej miejscu się logował, ani gdzie tam mieszkał. A Iwona mieszkała zdaje się w okolicach tej ul. ale przy końcu, bliżej parku. I jakby tam dotarła na pieszo, to byłaby chwile przed 5.

@OmeGa1:
Szła szybko, więc spodziewany czas to ok 4:36, max 4:50 gdyby zwolniła. Czy robiła inne przystanki nie wiemy.
Od Obrońców wybrzeża do jej domu jest 2 min autem lub
@text: @OmeGa1: wydaje mi się, że w takich przypadkach to zabójstwo z miłości jest przez śledczych prześwietlana i jest wysoko na liście. Poza tym jeśli zbrodnia była dokonana pod wpływem emocji to chyba potrzeba całkiem dużego farta, żeby ukryć ciało. Chyba, że było to planowane, ale przecież za dużo zmiennych, kłótnie znajomych, możliwość powrotu taksówką. Jasne może mu ktoś pomagał, ale jakoś nie wyobrażam sobie, że ta osoba wiedziała, że
@text: Kolego zgadzam się z Tobą. Tylko to nie jest 100% dowód w sądzie. Takiego dowodu ta sprawa wymaga. Wiem z autopsji, że BTS to jest ch.j w sąsdzie., apelacyjny to odrzuci. Jak dojdą do tego inne niepowtarzalne dowody to inna sprawa.
@OmeGa1:
W tym linku video, jest opis tego. Powstała ona na podstawie ksiazki śledczej, gdzie analizowano wszystkie materiały. I tam jest te info.
Ogólnie telefon kontaktujący się z Pawłem z imprezy jak widze, tez był przez 1h niedostepny w sieci, też w krytycznym momencie

"Po kłótni i odejściu Iwony Wieczorek ten numer pojawia się dokładnie w tych samych miejscach, co zaginiona. Około czwartej rano, czyli wówczas, gdy kamera po raz ostatni
Albo Patryk z kolegami: pojechali na after, iwo przedawkowała, usunięcie ciała (nie wiadomo co robili cały dzień)

Albo Paweł w koordynacji z NT choć tutaj to alibi i to ogólnie chyba mniej prawdopodobna akcja.