Wpis z mikrobloga

Mirki mam dla was poradnik jeśli chcecie zacząć ćwiczyć na siłowni, albo już ćwiczycie.

Sam ćwiczę już 7 lat to mam trochę praktyki. + przeczytałem bardzo dużo książek. Jak znajdę chwilę to wszystko poprę źródłami.

Zaczynamy. Lepiej zacząć od rzucenia piwa. Piwo to tydzień treningu w plecy.

Nie ma co pić szejków białkowych latem, zapomnijcie. I tak wszystko wypocicie.

Róbcie dużo brzuszków, nie dość że zrobicie 6 paka to jeszcze schudniecie. Wystarczy 5 powtórzeń 2 serie.

Nie traćcie czasu na robienie nóg na siłowni, 1 km na rowerku wystarczy. Pracują wtedy wszystkie mięśnie i szybko się rozwijają.

Nie słuchajcie trenerów bo, większość che się przed wami popisać a tak naprawdę liczy się tylko ciężar.

Nie inwestujcie w używki bo można się uzależnić, udowodniono przez instytut matki i dziecka w Krakowie.

Nie zrzucajcie zbędnego tłuszczu bo i tak później będziecie robili masę.

Nigdy nie róbcie martwego ciągu, nigdy. Sama nazwa mówi "martwy".

Jak ktoś szybko rośnie to wiadomo że wali koksik bo po odzywkach jest nie możliwe żeby coś przyrósł.

Kupcie japczan, jeśli chcecie zrobić dobrą rzeźbę i L-karnitynę na spalanie tłuszczu, 1 tydzień - 3 kg mniej fatu.

Gdy robicie nogi to maleje biceps i triceps, odradzam robienie nóg

Jeśli jesteście na masie starajcie się nie używać schodów (no cardio) jeśli jest gdzieś winda to jej używajcie. Jeśli nie ma to zainwestujcie w wózek inwalidzki albo poproście kogoś o przeniesienie w dany punkt.

Jedz ryż na siłę a kurczaka na masę

Nie zapomnijcie o podwalaniu przed treningiem.

Jak jeszcze coś mi się przypomni to dopiszę. Pozdrawiam @bartov - trener personalny Mirków.

Odpowiem na wszystkie pytanie, dlatego też #ama #mikroama

#silownia #mikrokoksy
bartov - Mirki mam dla was poradnik jeśli chcecie zacząć ćwiczyć na siłowni, albo już...

źródło: comment_qw6QAfNJekgFIwmukecgNdPZZLX3PMIG.jpg

Pobierz
  • 28
ypocicie.


Róbcie dużo brzuszków, nie dość że zrobicie 6 paka to jeszcze schudniecie. Wystarczy 5 powtórzeń 2 serie.


@bartov: ale z ciebie praktykant haha ha od brzuszkow sie nie chudnie, zakop ! xD zal mi takiego pseudo praktkatna co wyczytal wyposcini na sdf