Wpis z mikrobloga

Mirki jestem w kropce i szukam rozwiazania mojego problemu, pisze raz jeszcze ten post bo moze ktos przeoczyl. Mianowicie kupiłem kuzynowi grę na nintendo (JEDNAKZE KUPILSMY GRE NA PROFILU O NAZWIE X) mlodemu cos sie poklikalo i usunal calkiem profil z konsoli, no dobra utworzylismy drugie konto jednakze nie mozemy grac w zakupiona wczesniej gre. Normalnie widnieje ona w menu a jak chcemy ja włączyć to wyskakuje komunikat This error message means that you are not using the primary console for the Nintendo Account that purchased the software. W google po wpiosaniu jasno widać że grę może uruchomić tylko użytkownik, który ja kupił. No ale co w przypadku gdy ktoś usunie profil nie ma jakiegoś kodu czy coś na ponowne zainstalowanei gry? jedyne co posiadam to potwierdzenie kupna owej gry na emailu.
#nintendoswitch
  • 10
@vieniasn: @bartdziur: dobra po 4g walki ogarnalem sprawe, wszystko smiga jak juz zrobilem tutaj syf to moge dodac wiecej do tego balaganu. Wiecie moze czy aby grac w fife online trzeba kupic jakis abonament czy cos? nie moge polaczyc sie z siecia pomimo ze nintendo wisi w wifi
@kaaban: Nie w 4h zastanawiałem się jak to wszystko działa, pierwszy raz w ręku trzymałem konsole tego typu i nigdy nie miałem styczności z takim systemem + kuzyn zakładał sobie konto nintendo oraz profil. Po kilku h dopiero przypomniał sobie że oprócz konta nintendo zakłada się również podkonto z hasłem i loginem. I dopiero wtedy gdy odpisał mi mirek abym sprawdził wiadomość po transakcji z loginem który wpisywał kuzyn.