Wpis z mikrobloga

#studbaza #studiatakieciezkie #heheszki #truestory #trochecoolstory #wtf

Dzisiaj mój profesor od Fizyki rozdawał kolokwia, które pisaliśmy tydzień temu. Uczyłem się na nie, ale widocznie niewystarczająco, ponieważ zabrakło mi 0,5 pkt do 3.0 z ów kolosa i w efekcie całych ćwiczeń. Ale jako, że miałem kilka plusów z aktywności i całkiem dobrze (na tle grupy) napisane poprzednie kolokwium, to prowadzący stwierdził, że zaliczy mi ćwiczenia, ale muszę rozwiązać jeszcze jedno zadanie:

Oto ono:

http://i.imgur.com/USeUe71.jpg


Wiem, że zaraz zacznie się shitstorm i ból dupy o to, że się studenty nie uczo tylko pijo i nic nie robio. -> Gówno prawda.

Dziękuję, dobranoc.
  • 23
@Yog-Sothoth: Aaa, nie no to akurat ta kolorowanka mi poszła dobrze i dostałem zaliczenie z ćwiczeń xD Gorzej będzie, tak jak wspomniałem, z egzaminem, bo tam już kolorowanki nie dostane jak mi braknie chociażby 0,25pkt
@M4lutki: Owszem, wiele wspólnego ;). Spoko, to zgadłem za pierwszym razem. Z nim żeby nie zdać trzeba było się bardzo postarać. W tym roku z tego co głosi plotka z egzaminem może być już trudniej, bo wykładowca się zmienił.
@brodacz: A to racja. Mimo wszystko i tak kolosy robił ciężkie, grunt, że była odpowiednia punktacja ;) No co do egzaminu, to fakt, może nie być tak kolorowo. To samo z Logika, która powtarzam (Leszek był spoko, ale to co Endrju S. wymyśli, to nawet nie chce myśleć) :/