Wpis z mikrobloga

#studbaza #studiatakieciezkie #heheszki #truestory #trochecoolstory #wtf

Dzisiaj mój profesor od Fizyki rozdawał kolokwia, które pisaliśmy tydzień temu. Uczyłem się na nie, ale widocznie niewystarczająco, ponieważ zabrakło mi 0,5 pkt do 3.0 z ów kolosa i w efekcie całych ćwiczeń. Ale jako, że miałem kilka plusów z aktywności i całkiem dobrze (na tle grupy) napisane poprzednie kolokwium, to prowadzący stwierdził, że zaliczy mi ćwiczenia, ale muszę rozwiązać jeszcze jedno zadanie:

Oto ono:

http://i.imgur.com/USeUe71.jpg


Wiem, że zaraz zacznie się shitstorm i ból d--y o to, że się studenty nie uczo tylko pijo i nic nie robio. -> G---o prawda.

Dziękuję, dobranoc.
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M4lutki: Pan Endrju S. to istny dr House tego wydziału. Jego poczucie humoru i cynizm nie przebije nikogo, kogo znam. Mimo wszystko bardzo miło wspominam tego człowieka. Za to logika z poprzednim wykładowcą była bardzo logiczna, miała jasne zasady i wcale nie była trudna do zdania.
  • Odpowiedz
Pan Endrju S. to istny dr House


@brodacz: Wyobraź sobie, że jak gadałem na początku semestru z Prof. Leszkiem H. to się mnie zapytał kto teraz logike prowadzi. Mówie, że Endriu, a ten:

Profesor S. jest jak dr House


więc coś w tym jest :D Co prawda na wykładzie byłem ze 2-3 razy i faktycznie jest specyficzny, do tego dobrze tłumaczy.
  • Odpowiedz