Wpis z mikrobloga

Fakt wydawania miliardów na usługi consultingowe za granicą za PO nie ma oczywiście żadnego przełożenia, fakt że Obajtek te wydatki obciął,


@lagi_mozgu: powiedz w centrali że muszą się lepiej postarać jak wysyłają instrukcje co pisać. Jakbyś napisał miliony zamiast miliardy to byłoby bardziej wiarygodne, a tak to od razu widać że pisane zeby się partii przypodobać.
Nie wiem jak później było z tymi


@Endrius: Dobrze wiesz, tylko ktoś albo coś ci nie pozwala napisać, bo to by nie pasowało do propagandy xD Czego się spodziewać po wykopku, który nie odróżnia 641 mln dolarów od 641 mln euro, i "przypadkiem" zapomina wspomnieć że 8,5% z tej kwoty daje Litwa. Nie no, po co mieć jedyną rafinerię w karach bałtyckich, dochodową, skoro są rafinerie w Niemczech xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Arsenazo:
Jezu, wy to wszędzie czujecie spiski xD Wszędzie gdzie czytałem wcześniej było podane w usd. Paradoksalnie gdyby nie ruska agresja na Ukrainę, to pewnie do dzisiaj Orlen miałby tam problemy i do dzisiaj byłby źródłem strat ale to już mniejsza z tym. Jeden raz, w 2017 roku rafineria przyniosła duży zysk (przed opodatkowaniem) i było to € 238 mln, potem znowu zarabiali po kilkadziesiąt mln (niech będzie euro), potem w