Wpis z mikrobloga

Niby człowiek szczęśliwy. Ma żonę dzieci i pracę. Wszystko układa się. Kasa jest. Zdrowie bywa. Zdjęcia na fcb i insta też sprawiają wrażenie że jest git. Rodzina skromna bo.na wigilię 10os ale poczciwie. Miło i sympatycznie zwłaszcza jak poszło trochę wódki. Można zazdrościć jak zerkasz z dystansu.
Ale na ponad 200+ "znajomych" tylko dwie osoby wysłały życzenia. Każdemu na fcb w urodziny życzyłem najlepszego. Do kilku osób pisałem raz na jakiś czas lub dzwoniłem. I są święta i okazuje się że dla 99% ludzi mnie nie ma.
Na szczęście mam dzieci. I wiem że dla nich jestem kimś i to mnie trzyma przy życiu. #przegryw #feels
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Badyl69: nic niezwykłego. Po co się przejmujesz takimi rzeczami? Dzieci się ma, reszta bywa lub nie. Szanuj i kochak żonę, kochaj dzieci. Ciesz się, że są. Reszta ludzi jest naprawdę mało istotna
@Badyl69 przyzwyczajenie czy nie, ale jest. Kochać zawsze (czy 20 lat) ojca jest prościej, niż żonę/męża, bo to w jakiś sposób decyzja by dbać o relację.
Może naiwnie, ale wierzę, że po 20 latach może być nie tylko przyzwyczajenie ale też miłość. Inaą niż po 3 miesiącach i inna niż po roku, ale miłość.

Wszystkiego dobrego. ()
@iEarth różowa jest dla mnie dobra i dba o mnie.
Ja jestem złym człowiekiem i głównie myślę o sobie.
Dzięki
Już mi lepiej bo na tym portalu że śmiesznymi obrazkami więcej osób napisało niż w życiu