Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
sa tu jeszcze jakies mirasy co dostaly smutek pod choinke

pojechalem z ojcem(mame nie zyje) do dziadkow, i zjechala sie cala dynamiczna reszta rodzinki. wiedzialem ze ojca nie stac zeby mi kupic prezent, wiec niczego sie nie spodziewalem, ale i tak cos mi zalatwil(czekolade i 30zl) i zapakowal i pololzyj pod choinka. oczywscie wszystkie dynamiczne kuzyny(jak ja ich nienawidze) zaczely wyjmowac jakies ipody #!$%@? samsungi #!$%@? wie co, a ja z tate dostalismy tylko po jednym prezencie od siebie nawzajem.

no i smutlem bo wszyscy niby nas zaprosili na ta wigilie, ale widac od wejscia ze patrza sie na nas jak na scierwo(wszyscy bracia ojca[trzech ma] to jakies dynamiczne diamenty z dolanami, a moj tate ledwo co daje rade, ja defekuje i pomagam ile moge). no i tak siedzimy, odpakowujemy sobie te nasze biedne prezenty, a obok jakies karyny kuzynki rozpakowuja 9000 swoich paczek bo oczywiscie kazdy kazdemu cos kupil, tylko nam nawet glupiego cukierka nie dali.

oplatek tak samo, wszyscy smiechaja sobie cos tam rzycza, a nam tylko "no wszystkiego najlepszego" i odwracaja sie zeby jak najszybciej zakonczyc rozmowe

dawno sie tak nie czulem, widze ze tate tez bardzo smutny. wrocilismy do domu to siedzi przy zgaszonym swietle i patrzy sie za okno. pojde zaraz mu zrobie herbatke bo szanuje mocno i smutam ze taki fajny czlowiek tak jest przez wlasna rodzine pomiatany

jak skocze robienie kupy z dupy do kibla to bede pracowal mocno i dawal mu pieniadze zeby w koncu mogl sobie odpoczac
#depresja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a72df76ee95d57c222ff0d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 27
BogatyPan: Ehhh... za pierwszym razem jak to czytałem to fakt dałem się na to nabrać. Bardzo ckliwa historyjka, o biednym ojcu i jego synu.
Ta sama historyjka pojawia się tu już drugi raz, więc to zwykły bait.

Ale jeśli jakiś cudem nie, to jesteście mega łamagami. W rok nie potraficie razem z tate odmienić swojego losu, to ja nie wiem.
Granic nie ma, to co was tu trzyma? #!$%@?ąć tym wszystkim
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: Potwierdzam, w tym kraju nie ma biedy. Jest bieda umysłowa. Ludzie #!$%@?ą pieniądze na lewo i prawo (nieważne skąd one pochodzą, z pracy czy socjalu). Taksówką z biedry, a artykułów tyle, że dwie osoby by ten kilometr z siatkami przeszły. Nic ciężkiego, moja matka emerytka więcej potrafi dźwignąć niż tamta 3 osobowa rodzina. Ale 500+ wpadł, to trzeba #!$%@? hajs. Takich sytuacji mogę mnożyć i mnożyć. Jak ktoś w tym
@AnonimoweMirkoWyznania: w takich przypadkach:
1. Nie jeździć do nielubianej rodziny
2. Jak boli, to kupić lepsze prezenty, nawet własnoręcznie ogarnąć
3. Zmienić coś w życiu, żeby było lepiej

Historia z cyklu nie lubię, ale co ludzie powiedzą, więc muszę cierpieć. Zgaduje, że im zazdrościsz i trochę koloryzujesz. Pewnie nie macie kontaktu, do tego różnica w poziomie życia.
Nie wszyscy są na tyle empatyczni, żeby być nadzwyczaj miłym do ludzi, z którymi
PrzystojnaSurykatka: @smarkyy: No bez przesady ( ͡° ͜ʖ ͡°) polacy nie są aż tak bogaci, a ilu widziałeś klientów biedronki co z zakupów taxi wracali? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo ja może raz na ruski rok i to jakiś senior co ledwo chodzi, więc zrozumiałe ale tak żeby polacy pławili się w luksusie "bo 500+" "bo lewe dochody" a z taniego marketu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: typie, wiem, że jeżdżą, bo ich sam wożę XD z zakupami ze sklepu kilometr czy półtora to tam #!$%@?, potrafią jechać z klubu do klubu, dystanse rzędu kilkuset metrów, zamawiają z DPSów i po drodze jojczą, że takie małe pomoce dostają od państwa i właśnie cyk, do dps taxi z dps też. Do żabki po fajki to nie raz jechałem. A hitem był facet, ale to na szczęście nie u
CynicznyZiomek: @smarkyy: No tak było nie zmyślam, to ja byłem tą taksówką, którą woziłeś tych ludzi 0,5/10 bo odpisuje, ale masz predyspozycje na trolla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdyby polacy nie byli biedni, to by nie narzekali na drożyzne i nie szukali oszczędności, bo jak masz pieniądze, to drożyzna Ci nie straszna, przejmujesz się dopiero wtedy kiedy musisz się zastanowić czy Ci starczy na podstawowe produkty
@smarkyy: choruje na zaburzenia lękowe i ptsd, mam fobie przed ludźmi.
Mógłbyś mi opowiedzieć jakieś najbardziej glube akcje ukazujące jakie debile to ludzie i jakie bydło?
Lepiej by mi się zrobiło ze sobą bo jestem cichy, poczciwy mireczek przepraszający że żyje bardziej, jestem ogólnie przekonany że jest gorszy od innych, i patrzę na innych ludzi jako lepszych ode mnie, no i czasem słyszę co się o nich mówi to mówię sobie