Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
sa tu jeszcze jakies mirasy co dostaly smutek pod choinke

pojechalem z ojcem(mame nie zyje) do dziadkow, i zjechala sie cala dynamiczna reszta rodzinki. wiedzialem ze ojca nie stac zeby mi kupic prezent, wiec niczego sie nie spodziewalem, ale i tak cos mi zalatwil(czekolade i 30zl) i zapakowal i pololzyj pod choinka. oczywscie wszystkie dynamiczne kuzyny(jak ja ich nienawidze) zaczely wyjmowac jakies ipody #!$%@? samsungi #!$%@? wie co, a ja z tate dostalismy tylko po jednym prezencie od siebie nawzajem.

no i smutlem bo wszyscy niby nas zaprosili na ta wigilie, ale widac od wejscia ze patrza sie na nas jak na scierwo(wszyscy bracia ojca[trzech ma] to jakies dynamiczne diamenty z dolanami, a moj tate ledwo co daje rade, ja defekuje i pomagam ile moge). no i tak siedzimy, odpakowujemy sobie te nasze biedne prezenty, a obok jakies karyny kuzynki rozpakowuja 9000 swoich paczek bo oczywiscie kazdy kazdemu cos kupil, tylko nam nawet glupiego cukierka nie dali.

oplatek tak samo, wszyscy smiechaja sobie cos tam rzycza, a nam tylko "no wszystkiego najlepszego" i odwracaja sie zeby jak najszybciej zakonczyc rozmowe

dawno sie tak nie czulem, widze ze tate tez bardzo smutny. wrocilismy do domu to siedzi przy zgaszonym swietle i patrzy sie za okno. pojde zaraz mu zrobie herbatke bo szanuje mocno i smutam ze taki fajny czlowiek tak jest przez wlasna rodzine pomiatany

jak skocze robienie kupy z dupy do kibla to bede pracowal mocno i dawal mu pieniadze zeby w koncu mogl sobie odpoczac
#depresja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a72df76ee95d57c222ff0d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 27
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@interpenetrate: ludzie to chodzące dzbany, jak ktoś zaczyna pracować z klientem to dopiero wtedy dociera do niego ilu debili jest dookoła. Można się zesrać w spodnie komuś w aucie? No można..
Można się obrzygać koncertowo i z kamienną miną próbować wmawiać złotówie, że tu nikt nie rzygał?
No można..
Wciąganie koksu czy innego tynku? Czemu nie..
Potrafią co poniektórzy mieć budżety spięte co do ostatniego grosza i głupi ząb do leczenia za 2/3 stówki robi mega problem, bo tego hajsu nie ma, ale wracać taxi z biedry z dwoma lekkimi siatkami? Kto bogatemu zabroni, a nie czekaj..
Mógłbym książkę napisać co widziałem i słyszałem przez te ostatnie 7 lat pracy w tym zawodzie. Ludzie to bydło, totalne bydło, na całe szczęście tylko część, ale niestety po alko czy innych specyfikach nawet pan doktor czy inny biznesmen pokazuje jaka słoma potrafi wystawać z butów. Kiedyś laska zamówiła taxi do typa, co pijany w krzakach lezal i ja o to poprosił. Podjeżdżam, a ona że to dla niej taxi, ale w sumie nie dla niej, dla takiego pana, ale tu w krzakach przy stawie leży trzeba mu pomóc, bo on biedny już pionu nie trzyma w piątek o 16:30. Mówię lasce, zadzwoń po straż miejska czy policję, a nie pijanego żula chcesz mi do auta zapakować i co usłyszałem
  • Odpowiedz
@smarkyy: dzięki, czyli jednak potwierdzasz. No u mnie jest tak że jak nie miałem za dużo kontaktu z ludźmi to trochę się tego nie wie, i samoocena niska nie ma możliwości walidacji, raczej w ta drugą stronę, że inni lepsi a ja #!$%@?.

No właśnie, tak najgorzej, jak ktoś miałby prezencję kogoś kto jest kilka lig wyżej jak jakiś biznesmen czy adwokat czy doktor, ale pod wpływem czy coś to
  • Odpowiedz
SkrajnaKaczka: @smarkyy: Aha? xD takie zdjęcie kazdy dzban potrafi zrobić, wystarczy usiąść z tyłu, zrobić zdjęcie w przybliżeniu obiektywu ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo zrobić zdjęcie i w edycji przybliżyć obraz, także słaby dowód próbuj dalej pusty dzbanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Typek z portalu ze nieśmiesznymi papieżami twierdzi, że polacy pławią się w luksusie i w ogóle nie odczuwają drożyzny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: nawet nie zadałeś sobie trudu, by zobaczyć posty moje sprzed kilku lat, nawet zdjęcia wrzucałem czym wtedy śmigałem. I nie umiesz debilu czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem o plawieniu się w luksusie tylko o #!$%@? hajsu na lewo i prawo.
  • Odpowiedz
RudaGrażyna: @smarkyy: To dalej nie jest żadnym dowodem
( ͡° ͜ʖ ͡°) pokaż karte licencjacką kierowcy taxi, bo takie zdjęcia zawsze mogłeś #!$%@?ć z jakiegoś forum taksórwaskiego co po wykopku jestem w stanie się tego spodziewać, wykopki lubią stalkować i kreować swój fałszywy wizerunek w sieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: 2/10 bo odpisuje na te pierdy z nudów
typie #!$%@?, nawet jakbym ci NIP podał, bo i tak jako przedsiębiorca jestem w tych wszystkich CEIDG i na paragonie z kasy masz moje dane to i tak byś pisał, że se znalazłem kogoś w ceidg i się podszywam czy co
iks de
  • Odpowiedz