Wpis z mikrobloga

  • 0
Wiaodmo czym jest tak naprawdę ten popularny kryształ? Słyszałem wiele opinii, zazwyczaj kojarzył mi się z odczuciem tej euforii, chęci do wszystkiego, ogólnym pobudzeniem, i czym jest to specyficzne ciśnienie w głowie które trzyma nawet na drugi dzień
#narkotykizawszespoko
  • 28
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Gzyro wiadomo jak to jest z uszkodzeniami mózgu po zażywaniu tych substancji, czy nie częste rzadkie stosowanie wiąże się nadal z stałym uszkodzeniem mózgu, czy jednak owe uszkodzenia są możliwe do odbudowy
  • Odpowiedz
@Fedh: W polsce na ulicy głównie cmcki latają, jak masz lepsze dojścia to ewentualnie 3mmc możesz znaleść. 4mmc na ulicy jeszcze nie widziałem, na cebulach można coś załatwić ale też cięzko.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@fe1my13 tak samo odnoszę się do pytania które zadałem pod odpowiedzą wyżej, i oczywiście dziękuję za odpowiedź
  • Odpowiedz
@Fedh: Polecam zrobić troche researchu o neurotoksyczności 3cmc i 4cmc, zdania są podzielone :P Wiadomo natomiast, że jak ktoś wali co tydzień to z mózgu gąbke se robi
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Gzyro no obawiam się właśnie jaki wpływ na zdrowie mózgu ma te ciśnienie, bo czuć je tak jak mówię na drugi dzień, kiedyś miałem podobne objawy,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Gzyro akcje serca mam normalna, tylko czuję bardziej takie napompowanie w głowie, jakbym miał tam wyższe ciśnienie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Gzyro właśnie odtracilo mnie to dość mocno kiedy uswiadomilem sobie konsekwencje stąd to pytanie dziś zadane
  • Odpowiedz
@Fedh: Uwierz mi zrób sobie ramiona 40cm+ i będziesz miał sam żal na zejściu że to #!$%@?.
Uwierz mi naprawdę.To nie jest WARTE.
  • Odpowiedz