Wpis z mikrobloga

@Metylo: to jest generalnie najlepszy patent na monetyzowanie frajerów. Szafrański też już przestał pisać bloga (męczące, trzeba siedzieć nad klawiaturą) a zamiast tego założył najzwyklejsze #!$%@? forum internetowe do którego dostęp kosztuje kafla na rok XDDD
#taktrzebazyc
  • Odpowiedz
@Energydrink: i prawdziwe pieniądze lubią ciszę, tego się w życiu nauczyłem. Ludzie, którzy obracają naprawdę poważnymi pieniędzmi i mają duże majątki na pokolenia - trzymają się na uboczu i starają się nie przyciągać przesadnie uwagi. Nie kupują walących po oczach fur (raczej klasycznie, jakaś seria 7, s klasa, wszystko w stonowanych kolorach). Dom "na wypasie" ale albo na uboczu (działka kilka hektarów) żeby nie było widać, albo wtopiony na Nowobogackim
  • Odpowiedz
@CaptainSparrow:
No a najlepsze jest na parkingach przed sklepem, jak podjeżdżasz pod jakiś market to żul zaraz Cię obiera na target. Zawsze wtedy jest rozkmina czy nie zarysuje auta dlatego też nie za bardzo widzę sens kupna auta lepszego niż golf/passat 6/7 generacja.
Tak samo ubieram się w kik'u bo klamoty Ralfa Laurena czy jakieś inne markowe gunwo od razu stawia cię na widoku niczym kamizelka odblaskowa XD!. Jebe to,
  • Odpowiedz
@Energydrink:

schludnie tanio bo klamoty i tak się spier.... kiedyś więc po co. Koszulka za 8 ziko styka, buty kalenji za pięć dych


W butach za 5 dych to Ci się nogi prędzej sp... Wszystko rozumiem, koszulki za 8 zł, ale nie buty za 50.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@CaptainSparrow: znam kolesia co ma 2 nowe Mercedesy pod domem ale pod swoją firmę zawsze podjeżdża 20 letnia Skodą. Jakby tak nie robił to pewnie miał tylko jednego Mercedesa albo nawet i nie
  • Odpowiedz
@herbatananoc: wcześniej nosiłem najki, nie bez powodu mówi się najki #!$%@?. W dodatku reklamacje w Martes Sport nie są nigdy uznawane. Miałem 3 takie pary które się pruły po 9-10 miesiącach, od tamtego czasu nie kupuje butów 4x droższych i takich samych jakościowo. Nawet powiem że kalenji są wygodniejsze w lato :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 10
@Eternal_Hunter wszyscy chcą wydoić krowę do końca, jak nie magiczne kursy, eBooki, to zamknięte grupy za paywallem. Zapewne później przestaną zyskiwać nowych fanów, starzy odejdą i się obudzą z ręką w nocniku.
  • Odpowiedz