Wpis z mikrobloga

@Energydrink: i prawdziwe pieniądze lubią ciszę, tego się w życiu nauczyłem. Ludzie, którzy obracają naprawdę poważnymi pieniędzmi i mają duże majątki na pokolenia - trzymają się na uboczu i starają się nie przyciągać przesadnie uwagi. Nie kupują walących po oczach fur (raczej klasycznie, jakaś seria 7, s klasa, wszystko w stonowanych kolorach). Dom "na wypasie" ale albo na uboczu (działka kilka hektarów) żeby nie było widać, albo wtopiony na Nowobogackim osiedlu
@CaptainSparrow:
No a najlepsze jest na parkingach przed sklepem, jak podjeżdżasz pod jakiś market to żul zaraz Cię obiera na target. Zawsze wtedy jest rozkmina czy nie zarysuje auta dlatego też nie za bardzo widzę sens kupna auta lepszego niż golf/passat 6/7 generacja.
Tak samo ubieram się w kik'u bo klamoty Ralfa Laurena czy jakieś inne markowe gunwo od razu stawia cię na widoku niczym kamizelka odblaskowa XD!. Jebe to, schludnie
@herbatananoc: wcześniej nosiłem najki, nie bez powodu mówi się najki #!$%@?. W dodatku reklamacje w Martes Sport nie są nigdy uznawane. Miałem 3 takie pary które się pruły po 9-10 miesiącach, od tamtego czasu nie kupuje butów 4x droższych i takich samych jakościowo. Nawet powiem że kalenji są wygodniejsze w lato :)