Wpis z mikrobloga

Cześć Mirabelki i Mirasy!
Przyjmijcie proszę ode mnie najlepsze życzenia świąteczne, niech to będzie dla Was czas spokoju i radości :) A Nowy Rok niech przyniesie nowe możliwości ()
Dla mnie to był naprawdę dobry rok - już teraz, z całą stanowczością, mogę to powiedzieć, bo był w pionie!
To dla mnie naprawdę wielka sprawa.
Dziękuję za to, że tak licznie udzielaliście się przez te dni na moim tagu #okszarumtupta, śledząc moją naukę pierwszych, samodzielnych kroków. Wasze komentarze i wiadomości były i są dla mnie ogromnym wsparciem oraz motywacją do dalszego progresu. Do zobaczenia w kolejnych wpisach!
Bądźcie zdrowi! ❤️ #zdrowie #medycyna #swieta
OKSZARUM - Cześć Mirabelki i Mirasy!
 Przyjmijcie proszę ode mnie najlepsze życzenia...

źródło: comment_167186915880cjzoOefcwOb6DJCajUUy.jpg

Pobierz
  • 212
niewiele o tobie wiem bo pierwszy raz się z toba spotykam ale pamiętaj jesteś zwycięzcą:)najwazniejsze to być dobrej mysli ,walczyć i życ jak najlepiej sie potrafi i przede wszystkim cieszyć się tym życiem mimo trudnosci i przeciwności losu a to nie jest proste,pozdrawiam i życze ci wesołych i sokojnych świąt
@OKSZARUM Wszystkiego Najlepszego! Dobrej nawierzchni i sprawnego tuptania ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Nie śledzę tagu, ale coś tam się obiło o oczy. Wydaję mi się, że pomimo mniejszych możliwości czerpiesz z życia więcej, niż przeciętne mirki i mirabelki. Życzę Ci wytrwałości w działaniu. Wesołych Świąt!