Wpis z mikrobloga

Przypominam, że chłop tydzień temu w środę odpalił w komendzie głównej policji granatnik przeciwpancerny, przez co naruszył konstrukcje sufitu, nie poniósł żadnej odpowiedzialności i zapewne jej nie poniesie.

Aha no i cala sprawę probowano zamiesc pod dywan.

Stoi też na czele formacji, która nielegalnie rozpędzała manifestacje w 2020 r. i wystawiała mandaty za brak zakrywania ust i nosa. Policjanci za te czyny nie ponieśli również żadnej odpowiedzialności.
#policja
niezdiagnozowany - Przypominam, że chłop tydzień temu w środę odpalił w komendzie głó...

źródło: comment_1671834675nT0eVU2E8XI2fRFz9PeamC.jpg

Pobierz
  • 32
Policjanci za te czyny nie ponieśli również żadnej odpowiedzialności.


@niezdiagnozowany: pewną ponieśli, ale bardzo niewielka - znasz jeszcze kogoś, kto miałby szacunek do jakiegokolwiek policjanta?

Bo ja jakoś nie, a nie obracam się w jakichś patusiarskich kręgach, sam nigdy nie miałem zatargu z policją, nie licząc uciekania z obsranym chorym psem na rękach z parku w czasie pandemii...
@niezdiagnozowany: Dużo ludzie im odpuściło, ale ja sprawę nielegalnych mandatów za maseczki ciągnę dalej.

Byłem zatrzymywany wiele razy, zawsze konsekwentnie odmawiałem przyjęcia mandatu. Sprawy oparły się w sądzie drugiej instancji i tam zostałem uniewinniony.

Po wszystkim skierowałem do prokuratury pismo, o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez funkcjonariuszy.