Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy istnieje w Polsce coś takiego jak tax loss harvesting albo wash sale w kontekście różnych inwestycji (#etf #akcje #obligacje #zloto)?
Jeżeli tak, jak to dokładnie działa?

#pytanie #inwestycje #inwestowanie #fundusze #funduszeindeksowe #gielda

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a597ec8561760685998cb9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy istnieje w Polsce coś takiego j...

źródło: comment_1671821635czlKfl4IkRKGU3dIB924P6.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
PonuraDama: @Tortilla_Orzeszkowa siema, pisałem do ciebie 1.5 roku temu.
4.1 roku temu dodałaś post z tym królikiem i zapytałem czy nadal on zyje i co sie z nim dzieje, czy coś takiego

Ale nie odpisałaś mi.. a widzę, że jestes aktywna na wykopie. Czy możesz mi powiedzieć o losach tego krolika? To mega dla mnie wazne. Co z nim zrobiłaś jak zabrałaś do domu z cmentarzu?? Zyje jeszcze?? Prosze odpisz :(
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: hej… jestem pewna, że odpisywałam, to dziwne! Ale mnie zaskoczyłeś. Królik był ze mną kilka dni, byłam z nim u poleconego weterynarza i wydawało się że wszystko ok. Ogarnęłam mu duuużą klatkę, kojec, itd. Niestety… okazało się że to ja jestem uczulona, po paru dniach miałam spuchnięte oczy, ciągle kichałam, takie atrakcje. Masakra na 40-metrowym mieszkanku z jednym pokojem. Byłam u lekarza, zrobiłam testy i niestety to potwierdził. Zaczęłam szukać
  • Odpowiedz