Wpis z mikrobloga

@Adams_GA: stary proszę cie... tak to portal ze smiesznymi obrazkami, ale chyba na te tagi ktore wymienilem jakies pionki nie wchodzą tak przynajmniej mi sie wydaje, poza tym, juz bez przesady, konkretne pytanie, ktos moze to ogarnia wlasnie i moze krotko nakierowac podpowiedziec i tyle, krotka pilka. nie lubie takich pretensji jak twoje. ciagle jakies zarzuty, jakies ale, wszystko wam #!$%@? nie pasuje i tylko sie #!$%@? potraficie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Karoleer: pitolisz i nie siej paniki bedzie jak z rodo czy innym gownem straszyli straszyli, ze do dnia tego i tego musisz cos tam zaktualizowac, a guzik z tego wyszło. to moze powiesz nam w jaki sposob wykraczaja? wiem, ze cos z rekojmia i tym ze sprzedawca pokrywa koszty odeslania towaru. co jeszcze?
@Adams_GA: jakie curwa know-how? gosciu, traktuje mirko na zasadzie dzielenia sie wiedza, dzis ja o cos pytam innym razem udziele sie jesli uznam ze mam wiedze w temacie i komus sie to przyda, bez zbednego nadęcia i robienia tajemnic. idź z kolegą @Karoleer gdzieś indziej szukać naiwniakow na audyty sryty za 2k. mialem nadzieje ze ktos po prostu w pigulce nakresli temat i bede wiedzial czego sie spodziewac, a jak wejdzie
@presburger: a czy ja szukam naiwniaka? XD o ile mnie pamięć nie myli to nigdy nie zaoferowałem na mirko płatnej porady i nigdy nie wziąłem za nic tutaj pieniędzy xD przejrzyj sobie moje komentarze ile razy dziennie czy w tygodniu komuś tutaj pomagam za free xD natomiast nie uważam ze układ w którym przychodzisz po darmowa poradę prowadząc biznes i zarabiając na tym jest spoko xD a dwa pomijam ze to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Adams_GA: ja cie kojarze z mirko wlasnie w kontekscie porad chyba prawnych dobrze mówię? za to szacunek. faktycznie jak nie brales tu kasy to sory, moze sie troche zapedzilem. to ze prowadze biznes i zarabiam nie wyklucza uzyskania darmowej porady od kogoś zyczliwgeo na mirko. juz nie raz z takich wpisow skorzystałem. tego toku rozumownia nie kapuję. poza tym na pewno próbowałbym zweryfikować taka porade. wesolych!