Wpis z mikrobloga

Otyłość to choroba.

żyjemy w czasach lewackich kłamstw więc warto czasem przypomnieć to co jeszcze 30 lat temu było oczywiste.

jak to że otyłość to choroba
płcie są dwie
pieniądze trzeba zarabiać pracując a nie zabierać bogatym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przeziębienie nie zabija zdrowych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

itp itd :)
#bekazlewactwa #odchudzanie #bekazcovidian
Pobierz Adam_Prosty - Otyłość to choroba. 

żyjemy w czasach lewackich kłamstw więc warto c...
źródło: comment_16718016116H5CU5qsUvzoMCv0Qy35n0.jpg
  • 24
to już wtedy było niejasne( ͡° ͜ʖ ͡°


@Kaczypawlak: no PL to specyficzny przypadek bo za komuny ludzie nie wiedzieli skąd się biorą pieniądze i teraz nadal nie wiedzą :)

za to świat zachodni 30 lat temu wiedział że pieniądze to są jak się je zarobi, lewacka propaganda dopiero teraz wypacza im tą wiedzę :)
Pobierz Adam_Prosty - > to już wtedy było niejasne( ͡° ͜ʖ ͡°

@Kaczypawlak: no PL to specyf...
źródło: comment_1671802841BvI0IxN7uCcr1SbCh8qhRk.jpg
żyjemy w czasach lewackich kłamstw więc warto czasem przypomnieć to co jeszcze 30 lat temu było oczywiste.


@Adam_Prosty: wy to zawsze w jedną skrajność albo w drugą. To po kolei:

jak to że otyłość to choroba


Tak, to nie powinno to być normalizowane. Ruch body positive powstał dla ludzi chorych którzy zmagają się z chorobą niezależną od siebie. Potem to podchwyciły baby usprawiedliwiające to, że są grube. Druga sprawa to ma
@Kryspin013: no ale najpierw piszesz, że Krzysiu Bosak to rezus i może sobie kupić co chce, a teraz, że się utrzymuje za pieniądze państwa. To jest oczywiście prawda tylko, że z bycia bogaczem obnizyles do utrzymuje się xD
za komuny ludzie nie wiedzieli skąd się biorą pieniądze i teraz nadal nie wiedzą

pieniądze to są jak się je zarobi


@krl_krl:

podstawowa prawda normalnie funkcjonującego systemu
"dobrobyt bierze się z pracy"
wiem ze lewaki nie są w stanie tego pojąć bo myślą że dobrobyt zabiera się z kieszeni bogacza a potem rozdaje biednym uciśnionym nierobom....
@Adam_Prosty jestem grubasem i walczę ze swoimi złymi przyzwyczajeniami z dzieciństwa do teraz. Powoli wychodzę z tego syfu. Jako grubas powiem jasno - za bycie grubasem z przyczyn innych niż stricte zdrowotne powinny być kary, za propagowanie bycia grubasem jako normalne powinny być kary x100. ( ͠° °)

Nie wiem jak można dzieciom robić krzywdę, nie przywiązywać wagi do zdrowego trybu życia, żywienia, sportu itp. Do tego
@Adam_Prosty: mnie to rozbraja, że ludzie nie widzą nic obrzydliwego w tym jak dziewczyny całkowicie zmieniają sobie twarz za pomocą szpachli, przecież to wygląda tak sztucznie i nienaturalnie iż nie zrozumiem nigdy jak można kogoś takiego oglądać.
za bycie grubasem z przyczyn innych niż stricte zdrowotne powinny być kary, za propagowanie bycia grubasem jako normalne powinny być kary x100. ( ͠° °)

Nie wiem jak można dzieciom robić krzywdę, nie przywiązywać wagi do zdrowego trybu życia, żywienia, sportu itp. Do tego wmawiać że bycie grubasem jest OK. Nie jest kur** okej! ( _)


@Dzwiedz91:

ja jestem wielkim wyznawcą wolności osobistej,