Wpis z mikrobloga

Wychodzi nowa gra RPG z niesamowicie bogatym światem, lore i mnogością ras i klas
Jakieś furrasy, smokowate, wilkołaki, zaklinacze węży, czarnoksiężniki, nawet telekinetyk jest i można pizgać jakimiś patelniami i wazonami co leżą dookoła

Wybierasz człowieka, kolor skóry biały, płeć mężczyzna
Klasa: wojownik z mieczem
I możemy grać :D

#gry #heheszki
Antorus - Wychodzi nowa gra RPG z niesamowicie bogatym światem, lore i mnogością ras ...

źródło: comment_1671776125wI0qhfLsJpYSCNOm8i8N8a.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antorus: Kiedyś zrobiłem taki wpis na reddicie na r/wow czy jakoś tak ze screenshootem swojej postaci i przy 100 upvotach skasowali mi wpis bo się zesrali w komentarzach że to rasistowskie mieć białego mężczyznę wojownika z mieczem i tarczą xD
  • Odpowiedz
Wybierasz człowieka, kolor skóry biały, płeć mężczyzna

Klasa: wojownik z mieczem

I możemy grać :D


@Antorus: Zazwyczaj ma to o tyle sensu że będzie to najprostszy pomysł poznania gry i jej mechanik ;)
  • Odpowiedz
@Antorus: jest tak ponieważ w grze z obcym p-------m światem tak jak i w filmach dla łatwiejszego zrozumienia potrzebny jest przewodnik, protagonista, dlatego jeśli mamy samotnie eksplorować świat gry to sami musimy stać się protagonistą, nieskomplikowanym bohaterem, którego proste cechy i popędy są nam bliskie. Dzięki temu łatwiej nam poznać ten obcy zwariowany świat obserwując jak wchodzi w interakcję z naszymi swojskimi i dobrze ugruntowanymi cechami.
  • Odpowiedz
@Antorus za każdym razem .. dzięki temu dorzucali się trochę realizmu w nierealna grę ... Jestem białym człowiekiem i walczę z elfami , krasnoludami, murzynami, nekromantami itd
  • Odpowiedz
@TzK_: a może też temu, że wojownik zwykle jest pierwszą klasą którą twórcy robią w grze i jest ona dobrze dopracownana i zbalansowana. Nie da się wpaść w pułapkę błędnego rozwoju postaci grając wojownikiem. Resztę wrzucają później, często pod jakąś presją czasu, bo termin premiery goni - więc playtesting też nie jest tak dogłębny jak wojownika.

W takim Gothicu (jedynce) było to bardzo widoczne. Możesz grać łucznikiem, ale na pewnym
  • Odpowiedz
a może też temu, że wojownik zwykle jest pierwszą klasą którą twórcy robią w grze i jest ona dobrze dopracownana i zbalansowana.


@Antorus: wydaje mi się że i w tym przypadku jest pierwszą postacią w grze bo jest najbardziej powszedni i najmniej udziwniony w kontraście do magów, nekromantów, druidów, najmniej w nim fantasy
  • Odpowiedz
@Antorus: Czy jesteś gotów na wyzwanie dla swojego mózgu? Przedstawiamy grę Brain Show - rozrywkę dla całej rodziny, która pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę i zabawnie spędzić czas! Podobnie jak w grach takich jak "Buzz!" czy "Wiedza to potęga", Brain Show polega na odpowiadaniu na pytania z różnych dziedzin, od historii po nauki przyrodnicze. Bądź jednym z pierwszych, którzy zagrają, zapisując się na listę oczekujących już teraz! Zapisz się już
  • Odpowiedz