Wpis z mikrobloga

Bliski mój kolega. Rocznik 1987. Morda poczciwa i już tyle lat przeżył po odbyciu komuszej zasadniczej służby (konkretnie: 2006/2007), że prawie zapomniał czym to ścierwo pachnie.

Ale teraz pisiorstwo mu przypomni. Bo to właśnie w imię interesów pisiorstwa i spółki chłop teraz musi przylecieć do tego komuszego skansenu skażonego pełzającym pisiorskim autorytaryzmem. A przyleci aż z UK, gdzie od ładnych paru lat spełnia się jako sous-chef w restauracyjnej kuchni przynależnej jednemu z tamtejszych takich bardziej premium hoteli. I nigdy nie był tak szczęśliwy jak w chwili obecnej.

Ale kto by tam chciał jakąś durną karierę robić, kto by się się o swoją przyszłość troszczył i komu takie bzdety w ogóle w głowie, skoro tutaj w kraju tyle teraz mamy okazji, by zostać patriotą!

Ja bym chyba najbardziej chciał zostać patriotą, gdy me ustrzelone w samo serce zbłąkaną zimną kulą z karabinu wroga, a w konsekwencji pozbawione ducha truchło zalegnie dumnie w rowie pod ogrodzeniem tej najbardziej kosztownej nieruchomości Daniela O. – „Człowieka Wolności Tygodnika Sieci”.

Zginąć za nieruchomość takiego Człowieka Wolności – to byłoby coś.

#bekazpisu #orlen #obowiazkowecwiczeniawojskowe #heheszki #wojsko #zalesie
Pobierz moby22 - Bliski mój kolega. Rocznik 1987. Morda poczciwa i już tyle lat przeżył po od...
źródło: comment_1671741249Nid6ygZe3LsYcVz01Ibuqy.jpg
  • 25
@moby22: jak się usuwasz z bazy PESEL to twój adres jest walidny i wygląda tak:
kraj: -
Miasto: -

Niech sobie wysyłają do minusowa,a gov.pl sam twierdził że gmina przekaże dane do WKU więc ja na miejscu kolegi bym nie fatygował się bo wysyłali na zły adres, bo pod minus minus raczej nie wysłali.