Wpis z mikrobloga

Umyliście w wannie świąteczne zakupy i poddaliście kwarantannie? Chyba nie chcecie po świętach iść tłumnie na pogrzeby członków rodzin, którzy wspólnie z wami usiądą do wigilijnego stołu i nie przeżyją tego spotkania. Media kłamią i epidemia cały czas jest groźna i zabija ludzi. Karetki jeżdżą non stop i oddziały są przepełnione. Info z pierwszej ręki, ale w telewizji cisza. ¯\_(ツ)_/¯
#koronawirus #szczepienia #bekazpodludzi
prawilnik - Umyliście w wannie świąteczne zakupy i poddaliście kwarantannie? Chyba ni...

źródło: comment_16717300678szrUFjbcY9LgWgIRavacE.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Ustrojstwo: U mnie takie testy są nieważne, bo nie jestem szurem. Akceptuje tylko testy PCR wykonane maksymalnie 24 godziny przez kolacją wigilijną i do tego zaświadczeni od proboszcza, że było się co miesiąc u spowiedzi, nie jest się w separacji i nie dzieli się łoża pozamałżeńsko ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@prawilnik: jak sobie przypomnę, że ludzie serio myli zakupy czy dawali je na kwarantannę to mnie łapie taka żenada i zwątpienie w sens istnienia tego gatunku ssaków, że głowa mała. XD
  • Odpowiedz
@Krupier: Kto mył? Nikt nie mył. Zapytaj całej populacji i każdy powie że nie mył. Tak jak na pytanie Kto oddał głos Kaczyńskiemu w wyborach. Każdy mówi że to nie on.
  • Odpowiedz