Wpis z mikrobloga

@szuleer: oglądam to gówno od prawie 30 lat i dla mnie każde zwycięstwo na turnieju to spory wyczyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)

z mocnymi w meczach o punkty wygraliśmy po 86' dwa razy (z Niemcami za Nawałki i z Portugalią za Benhakkera) więc będzie średnio raz na 20 lat xD

a #!$%@? dostawaliśmy od praktycznie każdego poza San Marino ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szaman_aman: nie lubię uciekać w narrację "co by było gdyby", bo argentyńczycy mogli strzelić, ale mogli też wygrać z arabią i grać o pietruszkę, lewandowski mógł strzelić z meksykiem i byśmy mieli awans, deyna mógł strzelić w 78' i byśmy byli mistrzami świata, putin mógł nie wywołać wojny i byśmy mogli w ogóle na tym mundialu nie zagrać

zawsze można dopasować sobie coś pod tezę, tak jak grafika, którą wcześniej wrzucałeś
@blyskotliwy ale to bylo widoczne. Argentyna nie lubi Meksyku i nie chciala by wyszli z grupy. Jakby chcieli to nie mieliby problemu do wbicia jeszcze jednej bramki, bo nawet grajac na 50% prawie strzelili tą kplejna bramke ale minimalnie sie pomylił strzelec (nie pamietam naziwska)
@Dariel: też mi się wydaje, że gdyby potrzebowali kolejnej bramki to by strzelili, ale to dalej gdybanie

reasumując cele zrealizował (awans na mś, wyjście z grupy i utrzymanie w lidze narodów), #!$%@? został za afery i styl (choć to dla mnie trochę nielogiczne, bo wiadomo było jak on gra, więc po co go zatrudniać w ogóle)