Wpis z mikrobloga

@Gzyro Kryształki ryją bańkę fest... Myśli się że jest gicik, a zanim się obejrzysz to orientujesz się że #!$%@?łeś wszystko w jedną noc.

Dlatego lepiej wsiąść se kwasa czy dxm, odbyć wspaniała podróż, i wrócić na następny dzień cały i zdrowy ()
No ta, porownujac beta ketoniarzy do feciarzy/meciarzy/opio to po ketoniarzach nie widac skutkow ubocznych


@cowboy9wer9wesd: Dokładnie, no może poza przerytym nosem i żołądkiem jak się łyka materiał z resztkami rozpuchu/metyloaminy. na wykopie panuje narracja jakoby bk były totalną trucizną, diabłem w formie krystalicznej, a tak na prawdę wystarczy nie #!$%@?ć ciągów, a po zabawie wyspać się, pojeść oraz nawodnić i po góra 2 dniach jesteś jak nowy. A tacy pigularze po
Dopiero dzisiaj stary chcę mi się żyć. Idę za 2h potężnie się #!$%@?ć na siłce.


@Gzyro: Dopiero? Chyba raczej już. Dekadę temu po podobnym maratonie jak ty, tyle że na dropsach przez tydzień nie ruszałem się z łóżka. Przez totalny brak serotoninki dostałem jakiś #!$%@? stanów depresyjnych, prawie rzuciłem robotę i niemal rozstałem się z dziewczyną. Także dziękuj ketonkom że tak szybko się po nich regenerujesz ( ͡~ ͜ʖ
@Gzyro: ketony, a zwłaszcza mmc dużo lepiej działają per oral. dłużej i mocniej, ale nie ma tego nagłego uderzenia po 3 minutach, więc kinderćpunki wolą walić w klamę xD kapsułka, bombka od bólu można rozpuścić w czymś, byleby połknąć tak żeby ominąć zęby i potem przepłukać usta, bo szkoda szkliwa
@demonox: Mam wlasnie troche ketonów na sykwestra i tez sie nad tym zastanawiam, bo szkoda mi nosa i pociągabia śpika ktory wiadomo co zmaczy w klubie. Mnie #!$%@?ęcie az tak bardzonnie interesuje, jestem starym ćpunem, swoje juz #!$%@?łem, jednakze w ketonach zawsze mnie zastanawia, czy ta bombka nie bedzie za słaba.