Wpis z mikrobloga

Ja to mam szczęście z #wykopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałem najmocniej podziękować @viciu03 za prezenty i za to, że nie pomyślał tylko o mnie, ale i o całej mojej rodzinie (dosłownie!)

Prezenty dla mnie

* plecak rowerowy- super, nada się, właśnie takiego rozmiaru mi brakowało, mam 5l, mam 20l, ale 30tki nie miałem, a czasami trzeba przewieźć coś więcej niż camelback i żele energetyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

* Klocki #lego - czy tutaj trzeba cokolwiek dodawać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuję z całego serca!

* Kamerka do samochodu- zupełnie szczerze, wczoraj siedziałem z kolegami z pracy i mówiłem im, że muszę odżałować parę groszy i nabyć drogą kupna, bo dużo teraz cwaniaków, choćby takich jak sierżant bagieta ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

* Książki- oczywiście z miłą chęcią przeczytam podesłane tytuły, za Briana Tracego zawsze szacuken

* Fototapeta z rowerem- bardzo dziękuję za prezent, niestety na ten moment odkładam do składziku z "dziełami sztuki" do powieszenia, nakleję ją dopiero jak już będę na swoim, bo by mnie właściciel obecnie zajmowanego mieszkania ukamienował za naklejenie tapety xD Jeszcze podumam czy nie da rady tego na jakieś rzepy czy w antyramie powiesić.

Prezent dla gówniaka

* Gra PS4 sponge bob- młody bardzo się ucieszył, nie włączaliśmy jeszcze, ale na pewno mu się spodoba, twierdzi, że lubi tą kreskówkę, więc duże kudos dla Ciebie Mireczku!

Prezent dla różowego paska

* zestaw kosmetyków- część już przetestowana, na prawdę świetna sprawa! Najśmieszniejsze jest to, że byłem w stanie wyczuć zapach żony z odległości 2m, co normalnie się nie zdarza. (dla śmieszkujących- moja różowa się myje jbc, zapach tych kosmetyków po prostu jest bardzo intensywny, porównywalny z dobrymi perfumami)

Prezenty dla kitków

* Saszety- przetestowane i smakują, przesyłam e-mruczenie i e-ocieranie się do Ciebie

Prezenty dla wszystkich, czyli słodycze- postaramy sobie dawkować szczęście xD Najlepszy był Młody, jak zapytał czy możemy kupić większą szufladę na słodycze bo się nie mieszczą xD

Jedyny minus prezentu, ale to nie Twoja wina- paka przyszła w takim stanie, że zawartość wysypywała się na zewnątrz- było #!$%@? i to srogo, a przełożyło się to na wylanie się jednego z kosmetyków i oberwało się książkom. Ten jeden jedyny raz gdy #inpost się nie popisał ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak czy inaczej, po wytarciu do sucha wszystko udało się uratować, więc nie ma tego złego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PODSUMOWUJĄC:

Chapeau bas, zrobiłeś nam święta, jak co roku, najlepszy prezent dostałem od kompletnie obcej osoby- to tylko pokazuje jaką moc ma ta inicjatywa oraz przede wszystkim, jak wartościowi ludzie znajdują się na tym portalu.

P.S.

Jest mi troszku głupio, że tak się wykosztowałeś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam nadzieję, że bardzo nie nadszarpnąłeś swojego budżetu.

#pokapake #dziekuje #chwalesie
slynnyzbrodniarzwojenny - Ja to mam szczęście z #wykopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałem naj...

źródło: comment_1671700987UJuEoYyHnBhmuFlHkhV1nr.jpg

Pobierz
  • 4