Wpis z mikrobloga

@depmod: eh ostatnio lecialam ryanairem... Brudno, ciasno. Trzeba wciskac jedzenie i perfumy. Plus byla tak ujowa pogoda, turbulencje itd., ze widzialam, ze nawet jedna stewardessa byla obsrana xD
Kiedys myslalam nad ta praca, ale po tych lotach sie ciesze, ze tego nie wybralam.
@zdrajczyciel

LOT optymalizuje koszta i ma cap nałożony na payrolle z uwagi na wytyczne z Brukseli dot. pomocy publicznej. To czysta inż. finansowa. Także podziękowania ślijmy urzędnikom unijnym, którzy decydują czy i jak udzielać pomocy publicznej.


Ale przecież to nie dlatego zmusza ludzi do pójścia na B2B
@NoMoreTearsJustSmile: @epll:
Warunki płacowe, warunki pracy to oczywiście inna sprawa. Natomiast b2b to element zabiegów finansowych i przypisywania kosztów. To jest oczywiste dla każdego kto wie czym jest sprawozdawczość finansowa. A inna kwestia to zalety b2b jeśli chodzi o brak obowiązków.
Wiesz że stewardessy mają zapisane w kontrakcie że mają być "slim"? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@albo_wutka_albo_buk: obesralbys sie jakbys zobaczyl jaka jestem slim. Wiem co stewardessy maja w kontraktach. Baa niektore linie funduja np. Darmowe silownie, nie mowiac juz o jedzeniu itd. zeby utrzymac zdrowie, bo to niezwykle obciazajaca zdrowie praca.
Wiem co stewardessy maja w kontraktach.


@little_muffin:

Ty widzę jesteś z tych co wiedzą wszystko o wszystkim, zupełnie jak wiejskie baby po mszy w niedzielę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

obesralbys sie jakbys zobaczyl jaka jestem slim.


@little_muffin:

Widać po zdjęciu ulanej racicy które wrzuciłaś jaka jesteś XDDDD

Nie tylko jesteś zbyt gruba ale i zbyt niska XD nadawała byś się żeby wrzucać walizki do flixbusa