Wpis z mikrobloga

Update. W Sprawie Twittera to tracę wiarę w odblokowanie konta. Support odpisał coś w stylu, że złamałem zasady Twittera dotyczące praw autorskich na muzykę, bo trolle znalazły sposób na blokowanie kont, poprzez flagowanie wszystkiego co ma jakąkolwiek muzykę. Żeby odzyskać dostęp i pogadać z supportem, to muszę się zweryfikować konto. Tu już problem leży po stronie Twittera, bo nadal mam ten błąd, że "Z przyczyn Technicznych nie udało się zrealizować tej prośby. Spróbuj ponownie", a po nim mam kolejny "Zbyt wiele prób spróbuj później"

Będę kopał się z supportem pewnie dłuższy czas, żeby mi zmienili sposób weryfikacji, ale jak patrzę na te generyczne teksty od nich, to zajmie dużo czasu.. dlatego stworzyłem konto backup:

https://twitter.com/Aryo_backup

#aryoconcent
  • 14
@Aryo: Nieprawda, są takie serwisy jak wix.com albo inne pozwalające tworzyć serwis w miarę szybko bo mają szablony w dodatku może jakiś Miras postawi ci nawet wordpressa na serwerze i po 2 dniach masz swoje media.

Ogólnie zawsze będą cię banować bo wykorzystujesz serwis do wojny informacyjnej - stąd musisz mieć swój kanał prędzej czy później.

Powodzenia - trzyma się!!!!!!!!!!
@Aryo: jeśli weryfikacja jest przez maila to nie klikaj w link weryfikacyjny tylko go zaznacz, skopiuj i wklej do przeglądarki. Możliwe że poszta otwiera ten link sama gdy w niego klikasz żeby sprawdzić czy nie ma wirusów.
@wajdzik: ale do mnie nie przychodzi nic. Jestem zalogowany na koncie twittera i po kliknięciu powinien przyjść sms na mój numer telefonu, ale nic nie przychodzi bo mają "problem techniczny" na twitterze
@Aryo: Próbowałeś przez ministerstwo cyfryzacji? Mi nagle fb zaczął odpisywać, a tak mieli mnie w dupie. Napisali, że algorytm błędnie zablokował mi konto XD
@Aryo: A pamiętasz jak mówiłem Ci, żebyś założył prywatną instancję mastodona? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moja oferta wsparcia w tym zakresie jest dalej aktualna.
Jestem zalogowany na koncie twittera i po kliknięciu powinien przyjść sms na mój numer telefonu, ale nic nie przychodzi bo mają "problem techniczny" na twitterze


@Aryo: Kup nowy starter. 5zł + 5 min spaceru do żabki, ale warto spróbować.
Moja oferta wsparcia w tym zakresie jest dalej aktualna.


@DOgi: Żeby postawić Mastodon to trzeba swój serwer stawiać lub podpinać się pod czyjś. Myślałem nad tym, ale jak zakładasz u kogoś to zasady cenzury podobne jak na twitterze mogą być :(